Nemocnice Chicago Hope (1994) (seriál)

Méně je někdy více. Tyto nesmyslně dlouhé seriály ztrácejí téměř vždy na kvalitě. Z počátku výborný seriál přechází do průměru aby pak končil v podprůměru. Znám jen málo nekonečných seriálů, který nejdou délkou dolu s kvalitou. Např. M.A.S.H. Ale to je výjimka, která potvrzuje pravidlo.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Tak nějak si uvědomuji, že když hodnotím TV seriály z nedávné doby, tak jdu jaksi dolu. Je zde jakási nepřímá úměra, čím starší seriál tím, víc hvezdiček a naopak. To je jenom další důkaz o úpadku televizní tvorby v posledních letech. Tento seriál je toho jenom důkazem. A nezachránili to ani skvělí herci.

Nepřátelská linie (2010) odpad!

Distributor si obsahem zahrává s důvěrou diváka - kupce DVD. To co si dovolil nabídnout jako velkolepé bojové scény, jako film v duchu Tenké červené linie je téměř podvod. Víc nemám co dodat. Byl jsem podveden. Do kanálu patří oba, film i distributor.

Neslušný návrh (1993)

Prostoduchá slaďárna, zbytečné natahování primitivního děje. Divím se, že Redford přijal nabídku na tuto roli. Vůbec mi tam nesděl. Chtělo to někoho hodně ošklivého a hodně nesympatického, aby to stálo za ten milion dolarů.

Nesmrtelná teta (1993)

Pohádka spíš pro dospělé než pro děti. Jiřina Bohdalová je ve své roli sice skvělá, ale hlavně pro dospělé. Děti ten výkon neocení. Vůbec mám jaksi pocit, že některé pohádky se slavnými herci se ani tak netočí pro děti. Jenom se tam vytáhne nějaká slavná herecká osobnost, a jestli tomu děti rozumí nebo ne, o to až tak nejde.

Nestarnúce filmové melódie (1977) (pořad)

Viděl jsem ten pořad před více než 30 lety. Orchestr Gustava Broma byl na Slovensku tehdy velmi populární a vystupovala s ním celá řada slovenských zpěváků populární hudby. Škoda, že se nenajde nikdo, kdy by to dnes uvedl v telvizi, nemluvě o tom, že by to vydal na DVD. S trochou nostalgie dávám 4*.

Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku (1973)

Svěží komedie z let, dalo by se říci, už dávno minulých. V podstatěi jde o remake slavného amerického filmu To je ale bláznivý svět, zasazený do Sovětskeho svazu v období jeho největšího "rozkvětu". Každopádně je to ale komedie, která stojí za zhlédnutí, a která i po 40 letech pobaví.

Nevěsta pro Zandyho (1974)

Hodně drsný snímek, který se snaží vypovídat o tom, jak to skutečně na "divokém Západě" vypadalo. To nejsou bezduché střílečky, rvačky v saloonech, karbanící a barové tanečnice, ale výpověď o tvrdé realitě.

Neviditelný útočník (1998)

Když hodnotím většinu filmů s Michaelem Dudikoffem, tak bych mohl tato hodnocení psát přes kopírák. Dalši bezduchý film, podle kterého je ukrást nejmodernější a nejstřeženější americkou stihačku ta nejjednodušší věc na světě. To si ti reřiséři myslí, že divák je skutečně tak blbý? Anebo je blbost autora vetší než jeho víra v duchaplnost diváka?

Nevyhlášená válka (2005)

Příšerná ptákovina. Otřepané klišé, když ze mne chcete mít teroristu, tak se jim stanu. A pak si to zase rozmyslím a chci být slušným člověkem.