Lidožrout (2002) odpad!

Chtěl jsem dát alespoň 1 hvězdu a to za zvukové efekty.On totiž žraloček vydává zvuky a to " u , a ".Navíc pokaždé uplně stejně,když je na něj střih.Ale nakonec dávám přeci jen odpad.

Let číslo 93 (2006) odpad!

Po filmařské stránce budiž.Ale jako historický film,který by měl vypovídat o skutečné události,chce se mi zvracet.Ublíženky "Američané",kteří chtěj všem jen pomáhat a pro všechny jen to dobré,dostanou jako odplatu toto.Kdo se trochu zajímá a nezbaští každou oficiální mediální zprávu,může o pravdivosti tohoto "historického dokumentu" hodně pochybovat.

Kmotr (1972)

Knihu jsem dostal,před tím jsem také věděl o vysokém hodnocení na ČSFD.Tudíž jsem byl pln očekávání na knihu a po té na film.Nevím jak bych hodnotil bez přečtení knihy,která mě opravdu moc bavila.Takže přejdu na hodnocení po četbě.Film jsem viděl na třikrát,nevim který fajnšmekr si tohle může dát celé v kuse,a pořád jsem čekal na ten filmovej nářez,ten se ale nedostavil.Asi nedokážu plně ocenit filmařské umění,jedna hvězda za Branda,druhá za bitku Sonnyho a Carla.

Megažralok versus crocosaurus (2010)

Tento film si mě získal jednou věcí.Nevzpomínám si na film,který by mě zaujal tak originálním a vtipným názvem:-DProstě v té trafice za výlohou nemohl zůstat.Bylo by nefér,dávat odpad!Jednu hvězdičku si tento film zaslouží.O ději už si asi každý udělá obrázek a není nutné film ani vidět:-)...ovšem já ho bohužel viděl:-(

Moon (2009)

Jakožto velký fanda scifi,těším se na každé nové,které v sobě skrývá potenciál mě uspokojit.Moon mé očekávání splnil a já se nechal pohltit skvělou atmosférou.I po několikeré projekci mě film stále baví.

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Na tento film jsem narazil úplně náhodou.Podotýkám,že jsem velkým fanouškem hry Final Fantasy a to především FF7.Dokonce mám doma originál hru na PS1:-)...Nicméně mě udivilo,že Česká distribuce nedala tento film vůbec do kin,asi věděli,že mainstreamový český divák půjde raději na Shreka 1 až 5,nebo na haldu jiných animáků,jež běželi v tu dobu v kinech.Naštěstí vyšel na dvd,tak jsem si mohl plně vychutnat skvělou vizuální podívanou,plus jako hráč ještě zamáčknout nějakou tu slzu;-)

Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty (1993)

Na tento film se vždy rád podívám.Je vtipný,má skvělý děj a animace je bez chyby.Navíc mám slabost pro loutkové filmy,jelikož postavičky v něm opravdu existují,jsou hmotné.Veškerý pohyb,kulisy,atd.jsou opravdové a ne pouze kombinace jedniček a nul,jako je tomu v digitální animaci.A navíc,když je v něm tak exceletní záporák se svým hustým pokerface...nemůžu hodnotit jinak:-)

Je to i můj život (2009) odpad!

Vypadá to,že mají tento snímek v oblibě pouštět cestujícím v autobuse.Asi tak po půl hodině filmu,jsem už nevydržel a se slovy-ježiš to je ale sra*ka!-sundavám sluchátka a otáčím se na vedle sedící přítelkyni...ta bulí...:-D.Za sebe ale nemůžu dát vyšší hodnocení než ODPAD!

Čtyři lvi (2010)

Skvělý film,který vystihuje pohled na džihád a vystupňuje ho do uplného absudismu,že se tomu musí člověk fakt smát,ovšem až do chvíle než si uvědomí...že je to realita.

Temný rytíř povstal (2012)

Přes skvělý začátek filmu,jsem z kina odcházel poněkud zklamaný.Na můj vkus se tam objevilo až moc hrdinů a klaďáků,kteří nasazují vlastní život.Přes snahu děj oživit a nachystat divákovi překvapení je děj předvídatelný a snaha o nějaký zvrat v jednoduchém ději působí dost lacině a z mého pohledu nezajímavě.Catwoman rozdává facánky na všechny strany a protivníci padaj k zemi,všechno je tak "temné",plné násilí...bez kapky krve.