C.S.A.: The Confederate States of America (2004)

Myšlenka je to parádní, kdyby k tomu přistoupili pořádně, tak by to mohlo bejt hodně zajímavý. Přišlo mi to docela odfláklý, tvůrci vymysleli jakousi alternativní minulost, ale s klidem jí zasadili do do normálních historickejch událostí. Když teda přehlídmeme co všechno by bylo jinak v samotným 19. Století tak určitě stojí za zvážení potenciální výhra či aspoň ne drtivá porážka Německa v WW1, od který by se pak odvíjelo celý 20. Století jinak, např. Absence Hitlera, pravděpodobně i Sovětskýho svazu minimálně jako světový mocnosti, následně pak války v Namu atd. Plus celý to stojí na myšlence nekonečnýho otroctví, která je dost diskutabilní. CSA jsou tam vykreslený jako říše zla spíš než jako normální stát. Moc sem nepochopil jaký mělo bejt poselství toho filmu. Jo a samozřejme "cold war with Canada" a "cotton curtain".

Královna Alžběta (1998)

Historicky otřesně nepřesný. Všechny pokusy o převrat byly přetvořený, plus portrét žádnýho z hlavních protagonistů nebyl pravdivej, u většiny byl věk prostě dosazenej tak, aby se to hodilo do krámu, nehledě na na věk herců apod. Například homosexualita postavy Henri, duc d'Anjou byla nepodloženej výmysl, kterej tam byl jenom pro potvrzení předchozích anglickejch stereotypů o francouzích (nehledě na to, že Elizabeth a Henri se nikdy nesetkali a ona se měla vdát za jeho mladšího bratra François). Člověk o historii se zajímající shlédnutím utrpí, člověk bez zájmu si to užije a odnese si vágní vědomí o tom, že období Elizabeth bylo obtížný a na závěr se dozví, v podobě závěrečnejch titulků, lživou informaci, že po její vládě byla Anglie nejbohatší. Ale jinak je to velice kvalitní film.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Otřesný! Nechápu jak se tomu mohli všichni upsat, ledaže by se jednalo o hromadnou profesionální sebevraždu. Shlédnutí tohohle výkalu zanechá rozsáhlý psychický poškození.

Po zániku Země (2013)

Strašný. Ty zrůdy, Ursa, sou téměř nejstupidnější způsob boje, kterej můžou emzáci zvolit proti lidstvu. Celá myšlenka vycítění strachu vzala za svý, když se v tý vzpomínce Jaden schoval pod to sklo, kde ho neviděl. Stačilo by si vzít ňákej neoprén a jeden chlap by byl schopnej vyvraždit celou rasu těch Ursa. Nehledě na to, že v roce 3000 nebo kolik to bylo používaj sice moderní, ale furt jenom meče. Ta Ursa je tak velká, že by stačilo je odstřelovat z dálky, bojovat na blízko je blbost. A vrchol je samozřejmě ten altruistickej pták. Jinak je to špatně i zahraný, Jaden je hroznej, Will, velice charismatickej člověk je tam naprosto necharismatickej. Celý to je slabý, myšlenka změny teplot apod. Prostě hrozný. Jeden z nejhorších filmů roku.

Santa je úchyl! (2003)

Úžasný. Prostě úžasný. Tohle je jeden z mejch nejoblíbenějších filmů, už počáteční promočení se by mohlo bejt samo o sobě vrcholem,ale ten pro mě přišel v momentu, kdy vožralej Santa rozmlatí před očima těch detí a jejich rodičů ten Betlém, to pro mě byl asi jeden z nejlepších okamžiků kinematografie vůbec. Dále pak se mi moc líbilo, jak ten gay z baru před kterym Billyho zachránilo to dítě byl v titulkách vedenej jako Hindustani agresor nebo tak něco. Zkrátka nádherný.

Wolverine (2013)

Tao Okamoto je nejkrásnější asiatka, kterou sem kdy viděl, tudíž ve výsledku pod 4 nemůžu jít.

Romasanta: Hon na vlkodlaka (2004)

Film nic moc, ale je tam scéna s nahou Elsou Pataky, takže určitě stojí za shlédnutí.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Takle to zakončit je fakt sprosťárna. První díl sem zkouknul a docela to šlo, 3 hvězdy asi zasloužený, další díly sice šly tak nějak do kopru, ale pořád se to aspoň z nudy dalo sledovat. Pak přijde tahle šílenost, chvílema to vypadalo, jako kdyby to paní Meyerová chtěla mít celý rychle za sebou a napsala to někdě na koleni. Na konci sem byl šťastnej za tu bitvu, ta by to celkem pěkně ukončila, poněvadž by se už nemuseli bát těch Italů; v poslední minutce vyjde najevo, že je to jenom nějaká iluze a finíto prostě? To sem fakt nežral.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Docela dobrej seriál, Charlie ukazuje přesně to, co se mu osvědčilo v Two and Half Men, z toho sezení jsou vtipný všichni, mně se nejvíc líbil ten jižanskej dědek, to co občas předvádí je k nezaplacení.Na začátku se mi trochu nelíbila ta jeho manželka, protože má takovej zvláštní hlas, ale postupem času sem si oblíbil i jí.