American Horror Story - Coven (2013) (série)

Nevím.. Není to tak silný jako první série, ale i tak je to dost slušné, přesto cítím záchvěv zklamání. Strachu už se nedočkáme vůbec, ale baví mi to čarodějnictví. Linii s Laveau a LaLaurie bych s klidem vynechala, to samé se dá říct o Sekerníkovi. Málo Kylea a moc Madison, tu měli nechat spinkat.. Co mi velmi mrzí je smrt několika dobrých postav. Všechny, kterým jsem fandila skončily pod drnem. Holt koho si oblíbím, umře. :D Ale najdou se i světlé chvilky. Třeba Zoe, nebo vymyšlené moci postav. Taky díl se zombíkama stojí za to. Už aby byla čtvrtá série, snad mi nezklame.

101 dalmatinů (1961)

Jedna z nejhezčích disneyovek! Krásně se na ní kouká, je ohromně roztomilá a taky vtipná :) Jen mi vadí ta myšlenka, že si nechaj 15 natož 101 pejsků.. Trošku nereálný, ale co, je to pohádka! A sháníte-li partnera, pořiďte si psa, ten to zařídí :D

Vlčí mládě (2011) (seriál)

1. série - No tak nevím.. Příběh celkem už stereotypní, hlavní herec někdy až moc umělej a graficky udělaný Alfa stál fakticky za starou belu. Ani masky vlkodlaků nejsou moc vydařené. Ale přesto se najde několik pozitivních věcí. Třeba sympatičnost některých herců, nebo že do poslední chvíle jsem fakticky netušila, kdo Alfa je. Některé hlášky třeba taky stojí za to. Hlavně Stiles perlí. Takový pěkný oddechový průměr, když nemáte na co kouknout, ale že bych se těšila na každý další díl, co se stane, to ne.. Na další sérii se moc netřesu, ale třeba se k ní taky dostanu.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál mi hrozně štve v jedné věci. Má skvělý potenciál, ale někde strašně málo využitý. Jsou díly, kdy se řeší jenom všechno kolem až na zombíky, ale já chci nejvíc ty zombíky! Hlavně ty hodně zmutovaný a ošklivý. A proč sakra nikde neni zombie mimčo?! :D Z 1.série jsem byla strašně nadšená, u druhé to trošku opadlo a třetí jsem zkoukla letem světem, abych si ji mohla odškrtnout. Teď aktuálně sleduju 4. sérii a zase se to aspoň trošku vrací do starých kolejí a z některých dílů jsem nadšená. Tak uvidíme, jak to nakonec skončí. Každopádně je tam několik postav, které si zamilujete a někdy je to hrozná chyba, protože vzápětí umře! :D Tady jde jen sledovat a držet svým favoritům palce. Doufám, že pátá série nebude na úrovni 2. a 3.. Prosím. Edit: 5. série už mě zase naprosto nadchla a ponořila do děje. Nemůžu se dočkat další!

Ukradené Vánoce (1993)

Achjo, je mi líto, ale neshodnu se tu s valnou většinou hodnocení. Postavičky jsou tak hrozně nesympatický, některý až nechutný, ale budiž, nejspíš to byl i účel. Možná by se to dalo snést, kdyby to nebyla tááákováá nuda.. Jediný, co to jakž takž zachránilo byly některé chytlavé písničky. Zbytek bohužel nezaujal. Čekala jsem, že když to má něco společného s Burtonem, tak to bude snad stát za to, ale mám smůlu. Pro mě zklamání. Edit po 6 letech: Do tohohle filmu jsem musela dorůst. Pouštím na Halloween, písničky si zpívám .. Mám to ted zkrátka ráda.

Železný obr (1999)

Krásná animace, krásný příběh a naprosto dokonalý narážky na jiné filmy. Líbilo se mi to hodně, i když jsem si zezačátku říkala, jak je ten robot nesympatický a přitom ten začátek vypadal táák dobře. No nakonec byl i zbytek filmu. K robotovi jsem si cestu našla stejně jako ke všemu ostatnímu. Jediný, co se mi tam pak nelíbilo byla přeměna ve smrtící stroj, to bych klidně vynechala. Jenže zbytek byl natolik chytlavý, že to zastíní. Také tam je plno skvělých hlášek jako ,,Jsi to, co si sám vybereš.." - ,,Superman!" Skvělá vtipná oddechovka na chladný podzimní dopoledne. Mohu jen doporučit.

Štěňátko (2013)

Mimoni, štěňátka, "zadek!" a "banana!". Všechny tyhle skvělé věci v jednom filmu. Jednoduše úžasné :)

Polojasno (2009)

Skvělé! Nevadilo by mi, kdyby to trvalo mnohem dýl. Krásná myšlenka a hlavně krásné grafické zpracování. Jeden z nejlepších kraťasů! :)

Pro ptáčky (2000)

Bože, jak já tohle jako malá milovala! Vždycky jsme se u toho s rodinou nasmáli a smějeme se i teď. Jak já to těm ptákům přeju.. Krásná nostalgie. :)

Marley a já (2008)

Příběh o lásce mezi člověkem a psem. I když vlastně, ono to napůl bylo o novinářské kariéře, ale to hoďme stranou protože film na člověka zapůsobí z jiných hledisek a je schopný potom nějaký ty kraviny ignorovat. Například to, že za tu dobu se nikdo extra nezmění. Během asi pěti let má holka od sousedů pořád ty samé modré proužky ve vlasech na stejném místě.. Jenže z toho emočního hlediska je to natolik silný! Já se na to moc objektivně koukat nedokážu. Nad štěněcími scénami hrozně rozplývala. Celou dobu jsem to viděla na čtyři hvězdičky, ale ten konec mi natolik dostal, že by mi byla hanba dát jen čtyři.