prf.grass

George Hanson

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 7.8.2011  08:18
    Spookies (1986)

Nebýt těch rozkošných loutek a masek, asi bych tento kousek ohodnotil jako odpad. Takhle se film vyšplhal alespoň k průměru. No, atmosféra taky nebyla úplně špatná, ale ti herci a nezáživný děj... Děs :)

• 7.8.2011  08:07
    Madman (1981)

Madman je povedený slasher, i když levně natočený a bez většího úspěchu u fanoušků. Pro mě kvalitní porce hutné atmosféry a brutality. "Šílenec" si vystačí pouze se sekerou a kusem provazu, nicméně milovník slasherů z osmdesátých let by si zde měl přijít na své. Nic vás nepřekvapí, ale budete se bavit. Mě se nejvíce líbil zvuk praskajících lebek.

• 7.8.2011  08:04
    Blood Rage (1987)

Lehce nadprůměrný slasher s příjemným hudebním doprovodem, pěknými vraždami a slušnou atmosférou. Trochu mě jen štvaly často zbytečné a zdlouhavé scény se "zvínovanou" matkou, jejíž představitelka mi byla svým hysterickým projevem vrcholně nesympatická. Jinak fanoušky tohoto sub-žánru by film neměl zklamat.

• 7.8.2011  07:59
    Dagon (2001)

Klasické trojici Paoli-Yuzna-Gordon se opět povedl natočit skvělý a napínavý horor. S Lovecraftem to hoši prostě umí a to mi nikdo nikdy nevymluví. Režisér Gordon mě nezklamal a připravil další, brutálně zábavné dobrodružství, tentokráte s nezaměnitelně "vlhkou" atmosférou a perfektními, rybími mutanty.

• 7.8.2011  07:57
    Stopy krve (2006)

Hrozný německý film o cyklistech, který zcela postrádá logiku i atmosféru. Působí příliš amatérsky a kamera je (možná až na pár záběrů) opravdu špatná. Někdy to vypadalo, že ji v ruce drží nějaký trotl. Příšerný videoklipový střih v kontrastu s nudnými a rozvleklými dialogy. Děs. Herecké výkony jsou taky otřesné...

• 7.8.2011  07:54
    Trauma (1993)

Trauma se mi moc líbilo, ale strašně mě tam štvalo pár věcí. Hlavně teda ty mluvící hlavy, to mi přišlo velice, velice nerealistické. Chápu, že to byl asi záměr, ale na mě to vůbec nefungovalo. Škoda, film má totiž jedinečnou atmosféru, zajímavý příběh a scénu v zahradě, která fakt patří k tomu nejlepšímu, co jsem od Argenta viděl.

• 7.8.2011  07:51

Další dobrá Yuznovka, která mi dlouho unikala. Béčko jak blázen! Stejně jako u Return of the Living Dead 3, ani tady vůbec neřeším, že film vlastně nemá nic společného s předchozími díly. Díky tomu, že to točil Yuzna, jde o zcela samostatně fungující horor, který nepotřebuje srovnávat s ostatními díly.

1 3 5 6 7 8 následující >>