• Krátkometrážní

El habitante incierto (2004)

Každý vysvětlení, který mě napadne, má nějakej nedostatek. Lidi tady píšou, jak je vysvětlení jasný, ale ani v diskuzi film nikdo vysvětlit nedokáže. Možná film skutečně má nějaký vysvětlení bez chyb, ale já ho nevidím, a proto musím děj brát jako nedomyšlenej. Co se týče atmosféry a napětí, tak se jedná o velkou kvalitu. Zhlídnutí určitě každýmu doporučím ať už proto napětí nebo proto, aby se konečně našel někdo, kdo děj opravdu vysvětlí! :D

Meow (2016)

Příšerné, člověk neví, jestli to myslí vůbec vážně. A asi nejtrapnejsi "šokující" pointa. Jedna hvězda za čiču.

How It Ends (2018)

Tak to snad ne... měl jsem to vypnout už po té první hodině "nicnedění" a rozhovorech o ničem, ale ono se to tváří, že to někam směřuje, že aspoň ten konec bude stát za to, místo toho se ale člověk nedozví vůbec nic a celý film skončí v půlce scény... Pokud je to cliffhanger a bude následovat další film, kde se bude něco dít a bude se týkat té prozatím nevysvětlené apokalypsy, tak dejme tomu, šlo by to brát jako takový zahřívací předfilm, ale pokud ne, tak je to fakt hrůza.

You're Next (2011)

Jako jo, pár dobrých napínavých scén tam bylo, ale celkově vzato se jedná o bezduchou vyvražďovačku plnou klišé s docela častým nesmyslným chováním postav. Celkem mě to bavilo, ale určitě to není film, kterej bych doporučil svým známým.

Temné nebe (2013)

Nemám sci-fi horory s mimozemšťanama moc rád, ale toto mě bavilo. Záhadnost a neuchopitelnost mimozemšťanů je fakt děsivá. Všechny záhadný i akční scény podle mě fungujou a finále to rozseká úplně. Škoda jenom dost nudných pasáží hlavně v první polovině filmu a konce. Řekněte mně, kdo sakra u takovýho filmu chce vidět otevřenej konec?!

Zatímco spíš (2011)

Za mě naprosto geniální. Zvrhlost a narušenost některých lidí dokáže být doopravdy nechutná a tady to vidíme v plné parádě. Neskutečný mně na filmu příjde, že (aspoň u mě to tak bylo) i přesto, jakej je hlavní hrdina úchyl, stejně divák doufá, že se na něj nepříjde a zajímá ho, co bude dělat dál a proto si myslím, že film nejenom děsí, ale nastavuje i černé zrcadlo základním lidským morálním hodnotám. No, tuším, že po filmu si budu raději před spaním kontrolovat, co se odehrává pod mou postelí.

The Ten Steps (2004)

Tak to má být, žádný zbytečný lekačky (kromě jedné) žádnej otravnej gore. Prostě jen hustá strašidelná atmosféra, která se stupňuje a stupňuje a konec, kterej vážně není příjemnej. Tohle je umění, lekačku a gore umí udělat každej.

M is for Mom (2013)

Tak to je moc dobrá blbost :D.

Uvězněni v čase (2007)

Miluju filmy o cestování v čase a tady bylo toto téma chyceno za správný konec. Celý je to tak absurdní a vlastně celá zápletka je postavená čistě na paradoxech, ale přesto všechno dává smysl. Škoda jenom toho, že je dost věcí často předvídatelných a pak už člověk jenom kouká na to, co je mu jasný, že se stane. To filmu strašně moc ubírá, ale za zhlídnutí rozhodně stojí.

Nepřemožitelné zlo (2005)

No pomalej rozjezd a nezanedbatelnou dávku klišé naštěstí vykompenzuje opravdu drsnej závěr a velmi povedený "strašidlo". Fragile určitě patří k těm lepším hororům, který stojí za zhlídnutí.