Armadillo (2010)

Jako dokument zajímavé, na mě poněkud zdlouhavé. Zkrátila bych o několik desítek minut a trochu nudné nic, neříkající momenty a nechala jen děj, o který nám všem při sledování tohoto snímku šlo..3***

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Proboha co se to dneska děje? What the hell was that?! 1* za to totálně šílený dítě s mozkem psychopata

Hasta la vista! (2011) odpad!

5***** dávám sobě za TEN VÝKON, že jsem na TOTO zvládla koukat HODINU a až poté jsem to vypnula s tím, že už to dále nezvládnu. Strašlivej, STRAŠLIVEJ nesmyslnej film o ničem, u kterého budete umírat nudou a stále si jen dokola opakovat : " tak coo, když už to jako konečně začne..ta sranda..ta KOMEDIE/ROAD MOVIE?" Mezitím budete jen přemýšlet nad tím, co se to sakra v tom filmu odehrává za totálně ujetej děj?! A až Vám dojde, že TOHLE JE CELÁ TA POINTA TOHOTO FILMU, tak už to dále nezvládnete a vypnete to..do nebe volající odpad!

Warrior (2011)

Tom Hardy neuvěřitelnej výkon! Psycho našlapaná hrana, ty záda, ty výrazy..neskutečnéé, ale těch keců okolo tam na mě v případě takového filmy bylo až přespříliš..4****

Patrola (2012)

Až na několik nevychytaných podivných scén, které působily dosti průhledně a nerealisticky a až na (z mé strany tedy) absolutně zbytečnou a trapnou roli tmavovlasé gansterky a vlastně celého "hlavního" záporného gangu..vcelku povedený film, 4****

Noční incident (2011)

Jeden z mála nízkorozpočtových hororových kousků, který se mi opravdu líbil. Téměř vše je věrohodné a párkrát až tak moc, že jsem radši odvrátila tvář:-) Děj je super..no nechtěla bych aby se mi tohle stalo a asi začnu mít větší respekt a více přemýšlet nad tím, kdo se ukrývá v psychiatrických léčebnách. Paráda, palec nahoru a 4****

Zjevení (2012)

Na tenhle "filmový kousek" je podle mého názoru nutné pohlížet ze dvou stran. První pohled označuji na čsfd jako odpad! Šlo by zkritizovat asi úplně všechno. Od neuvěřitelně rychlého vpádu do děje, jenž absolutně nepochopíte a bude si neustále klást otázku JAK (můžou tím, že se budou strašně moc soustředit na plastovou figurku vyvolat "ducha")? Přes šílené herecké výkony, které jsou absolutně průhledné a neuvěřitelné. Herci se jen se tlemí do kamery, smějou se na všechny strany, nedokážou něco zahrát..vžít se do role, tohle je podle mě jen a pouze naučená přehlídka krásných amerických "herců". Dějová linie je absolutně nesmyslná. Po super-rychlém začátku najednou skok úplně jinam, následuje cca půl hodina čumění na život dvou hlavních postav (to nakupování v tom Obi..wtf??). Párkrát se "něco" stane, vy se budete smát jak tam hlavní hrdinka ječí jako šílená a budete si přát spíše její smrt, než aby se zachránila. Hlavní hrdina je opravdu neohrožený hrdina, takže se s vražednou plísní vypořádá po svém..prostě ji zamete. Pak už snad následuje jen konec, který přijde a je tak rychlý a stupidní, že už to více nešlo (prostě když to šlo takhle přivést sem, tak si pustíme všechny naše zvukové nahrávky zrychleně a po zpátku a zase se toho rychle zbavíme..WHAT? :D ). Co se týká hudby, tak nemá snad ani cenu něco dodávat. Celý film Vás bude provázet neuvěřitelně morbidní hudba která zní, jak kdyby každou chvílí mělo něco obrovského mechanického vylézt ze země a začít ničit vše okolo sebe. Taková Válka světů ve velkém. Stejná hudba je vsazena do každého, i toho nejstupidnějšího momentu, kdy hlavní hrdinové vidí úplné blbosti a myslí si nevim co ( joo je strašně moc strašidelný když si hlavní hrdinka přinese domu nový kaktus z Obi a ten začně záhadně uhnívat:D ). Jediné, co lze z prvního pohledu ohodnotit vcelku pozitivně je kamera. Ta je KUPODIVU..ucházející a na rozdíl od všeho ostatního nevypadá tak levně. Natočené je to, vzhledem a versus "všechno ostatní" , docela dobře. Takže za první pohled na tento film, když dám hvězdu za kameru, mi stejně vychází odpad! :D Po cca polovině filmu mi však začal docházet i druhý pohled na tento "film". Označila bych ho jako amatérský pokus mladých tvůrců o hororový snímek, který je (pardon za časté použití tohoto slova)..docela ucházející. Na to, že rozpočet určitě není vysoký. Na castingy se určitě nestály dlouhé fronty. Režie za sebou určitě nemá žádné zkušenosti. Hudbu komentovat prostě nebudu, i když ta už nějaké zkušenosti má. Tak je tenhle film docela dobrým pokusem, ale naprostou kopií jiných hororových snímků s duchařskou a paranormální tématikou (nebojte se, všechny je zde shlédnete). Najdete zde několik hororových scének, které vypadají dobře a jsou novátorské (jako nejlepší bych ohodnotila pokus o vraždu hlavní hrdinky udušením pod stahující se dekou). Proto jsem se tento "pokus" rozhodla po zhodnocení druhého pohledu ohodnotit počtem dvou hvězd. Jelikož ale NELZE spojit první a druhý pohled a vytvořit z nich jednotné hodnocení, tak se dobrovolně vzdávám udělení jakéhokoliv počtu hvězd a budu dělat, že jsem tenhle "film" nikdy neviděla.

V/H/S (2012)

Musím uznat, že velice zajímavě udělaný, lehce nadprůměrný horor, který potěšil. Vystihující komentář, se kterým souhlasím od J*A*S*M..3,5***

Jurský masakr (2012)

Za ten děj, vizuální ztvárnění, velmi dobré efekty, herecké výkony a pouze občasné úlety a pády dolů musím dát 4**** paráda, doporučuji