Pěst orla (1973)

Podstatně lepší než první "interdomiňácký" kousek Young Tiger, přesto se pořád jedná o podprůměrnou záležitost. Jackie tu opět zastává vedlejší roli a ani tentokrát toho moc nepředvede, o kvalitní akční scény však není nouze, pokud vám ale např. nevadí, že se při závěrečné bitce hl. hrdina ne a ne unavit, přičemž dostává nehoráznou nakládačku. P.S. Už víme, odkud Tarantino vykradl ten originální způsob zlikvidování Elle v druhém Kill Bill. ;o)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1. série - 90% 2. série - 55% 3. série - 60% 4. série - 40%

Hrdinové (2006) (seriál)

1. série - 90% 2. série - 70% 3. série - 40%

Únos (2006)

Pětiminutový kraťas o jednom obyčejném mimozemském únosu. Tématicky i animací se film hodně podobá Příšerkám, s.r.o., tudíž pixarovský standart.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

1. série - 90% 2. série - 70% 3. série - 80% 4. série - 70%

Pat Garrett a Billy Kid (1973)

Minimálně polovina scén se dá označit za velmi dobrou, ale s výplní mezi nimi už to tak slavné není. Coburn a Kristofferson sice hrají obstojně, ale jejich postavy moc zajímavé nejsou. Z průměru film tak vytahují především tradičně kvalitní Packinpahovské přestřelky a výborně padnoucí hudba Boba Dylana, skvělá je především scéna přestřelky, po níž hraje Knockin´ on Heaven´s Door.

Na počátku jsme si rovni (2006) (TV film)

Začátek a konec sice působí lehce samoúčelně a zbytečně moralizují (resp. dovedou některé dějové linky až k absurdnu), všechno mezi tím mě ale uchvátilo, včetně výkonů všech zúčastněných.

Crackerjack 2 (1997) odpad!

Vykrádačka Přepadení 2, jenž bylo pokračováním vykrádačky Smrtonosné pasti (a inspirace Die Hard je tu víc než zjevná: záporák jménem Hans Brecker a zpečetěný osud hlavního padoucha budiž příkladem). Jinak se jedná o shit nejhrubšího zrna. Idiotská zápletka, nereálné postavy (plus toporní herci) a akční scény, trapné hlášky a špatně animované výbuchy.

28 týdnů poté (2007)

Když opomenu perfektní úvod a pár velmi dobrých scén (odstřelování, vrtulník, noční brýle), je pokračování Boylova filmu pouze průměrný film.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Po odvarové dvojce přichází parádní trojka, která se kvalitou velmi přibližuje prvnímu dílu.