South Park: Peklo na Zemi (1999)

Hláška střídá hlášku, písnička střídá písničku, gag střídá gag. Prostě kult, jak má bejt.

Spaced (1999) (seriál)

Tento seriál vás sice nechytne hned od začátku, o to více si jej oblíbíte později. Zásluhu na tom má kromě kvalitní a sympatické herecké sestavy řada scénáristických a režijních nápadů, které by jiným tvůrcům vystačily na mnohem déle než Wrightovi a spol. na pouhé dvě série po sedmi dílech.

Terror Firmer (1999)

Ze začátku jsem se smál každé brutalitce, ale když vám to servírují dvě hodiny, přejde vás pak chuť. Občas se tu sice vyskytne dobrý nápad (např. zmínka o kontinuitě), ale jinak film postrádá tempo a více nekrvavého humoru. Dívat se na průměrné gore, které navíc v rámci příběhu (pokud nějaký je) nemá žádný účel, není nic pro mě.

Virus (1999)

Docela dobré béčko. Něco mezi Vetřelcem a Věcí.

Zelená míle (1999)

Od Darabonta nemůžete čekat nic jiného než skvost.

Batman & Mr. Freeze: Supernula (1998)

Není to žádný zázrak, ale koukat se na to dá. Když nebudete očekávat nic víc, budete spokojeni.

Blackjack (1998) (TV film)

Párkrát zde probleskne Wooův režijní styl, ale zbytek filmu za něj asi musel dotočit jeho ne moc všímavý asistent. Hloupý televizní film, jenž nezachrání Dolph Lundgren v cool brýlích ani těch pár akčních výjevů.