Hra s nevěrou (2005)

Škoda toho konce, který mě přišel už prostě zbytečně přehnaný a opět se tlačilo na pilu, kde už to nebylo potřeba (bez toho bych tomu klidně dal 5 hvězd). Co se týče samotného filmu mínus posledních 5-10 minut tak super. Příběh je hodně zajímavý, postavy výborné (hlavní záporák je fakt luxusní slizoun), příběh je bohužel docela předvídatelný, film ale příjemně odsýpá. 75%

Volte mě! (2012)

Klasická americká debilní komedie, která se trapnost snaží kompenzovat oplzlými fóry. Rozhodně nemám nic proti oplzlým fórum, ale musí mít nějaký smysl a měly by být aspoň trošku vtipné. Uznávám že některé narážky byly vskutku dobré o to více se ptám proč se film tak snažil tlačit na pilu? 35%

Kód Enigmy (2014)

Velmi zajímavý životopisný film se skvělými herci. Film má příjemné tempo, příliš nikde nenudí. Co se týče historických fakt tak nemohu příliš posoudit. 90%

Prezident Blaník (2018)

Neviděl jsem snad jedinou kancelář Blaník, takže jsem měl trošku obavy, že se nebudu chytat. Obavy byly naprosto zbytečné. Je pravda že za rok nad tímto filmem nejspíše neštěkne ani pes (vzhledem k pestrosti naší politické scény se obávám že za rok budou "staré kauzy" přebité něčím novým). K filmu - první půl hodina naprostá špička (klidně bych dal 5 hvězd), poté tempo trošku opadne a ve filmu mě trošku sral takový ten "moralistický" podtext, ale budiž. Rozhodně tento film mohu doporučit, minimálně do doby dokud budeme mít divadlo kolem přímé volby prezidenta ještě v paměti 70%

Spectre (2015)

V porovnání se skyfallem je Spectre nudný shit a asi nejslabší z novějších dílů. Možná bych si to více užil, kdybych znal postavy z minulých dílů, ale nevím. Nic moc. 50%

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

První půl hodina (možná třičtvrtě hodina) je naprostá kokotina, pak se to trošku ustálí a je to prostě klasický béčkový akčňák, kde je občas nějaká dobrá hláška a tím to tak hasne. Postavy mě vyloženě sraly a byly naprosto zbytečné. Škoda, první díl byl docela dobrý, druhý díl se ještě dal, tohle už je opravdu jen když není nic jiného na koukání. 35%

Na hraně zítřka (2014)

Sci-fi není příliš můj oblíbený žánr, ale tento film se mi velmi líbil. Velmi zajímavý koncept, děj příjemně odsýpá, Toma Cruise jako herce příliš nemusím, ale tato role mu skutečně sedla. 80%

Tři dny ke svobodě (2010)

Film se strašně pomalu rozjíždí, akce je tam minimum. Jediné co mě tam tak trošku bavilo byl R. Crowe, který tuto roli ztvárnil skutečně dobře. Nenadchne ani neurazí, za mě 65%

Vodní svět (1995)

Zajímavý námět, dobré prostředí, sice podobné filmy příliš nemusím, ale tenhle se mi velmi líbil. Konec je trošku slabší. 80%

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Za mě asi nejslabší díl triologie, děj je zbytečně překombinovaný, nové postavy (hlavně ta kovbojka) mě příšerně serou, uznávám že odkazy na nějaké jiné filmy jsou fajn, ale zrovna hvězdné války není můj šálek kávy a hodně filmů je paroduje. Pořád se ale jedná o docela slušný animák, 4 hvězdy dávám jenom z důvodu abych tento (pro mě) nejhorší díl oddělil od zbytku. 84%