Krejzovi - Ty jsi šéf (2018) (epizoda) odpad!

Ještě debilnější než předešlá epizoda. Jsem zvědavý jestli už někdy narazíme na dno trapnosti.. 0%

Alfa (2018)

Pro mě asi největší překvapení tohoto léta, od filmu jsem zas tolik neočekával - samotný začátek nebyl zas tak nic extra (hodně mi to ale připomínalo Far Cry Primal), po cca půl hodce se film příjemně rozjede a v tomto tempu to pokračuje až do samého konce. Příběh je pěkný, místy i docela dojemný. Film celkově působí docela levně (není to levnost typu megafilmů na TV Barrandov), ale v porovnání s jinými kousky se jedná (minimálně od pohledu) o levnější film, ale na celkovém dojmu to nijak nekazí. Možná bych uvítal i nebezpečí v podobě nějakých nepřátelských kmenů, ale tak nemůžu mít vše. Rozhodně tento film stojí za to, už jenom z důvodu že filmů z této doby vzniká minimum. 90%

Sestra (2018)

Osobně horory příliš nevyhledávám, protože šíleně nesnaším lekačky, každopádně jednou za čas do kina na nějaký ten horor zajdu. Musím říct že tento horor skutečně stál za to, už začátek napoví, že se bude jednat o docela hustý horor a skutečně se tak děje. Jedna lekačka střídá druhou, prostředí je šíleně chmurné, postavy se opět chovají šíleně nelogicky. Bohužel neznám předešlé filmy, takže nemohu posoudit návaznost, ale tohle se mi docela líbilo. Netvrdím, že si to někdy pustím znova. 65%

Krejzovi - Spi sladce, sysle (2018) (epizoda) odpad!

Zatím asi nejdebilnější epizoda z celého seriálu, škoda že není nižší hodnocení než odpad. 0%

Krejzovi - Množení králíků (2018) (epizoda) odpad!

Příšerná sračka, až je mi téměř trapně za ty herce co se k takové sračce upsali, ale tak peníze nesmrdí.. 0%

1 proti všem (2018) (pořad)

No čekal jsem to daleko horší. Po různých sračkách jako hlas, superstar, československo má talent atd.. docela příjemná změna. Některé experimenty byly zajímavé (některé méně), samotný koncept soutěže je zvláštní - minimálně divácká část je čistě loterie a téměř nemotivuje tipovat správně - přitom by stačilo aby se losovalo skutečně z těch "správných" tipů, ale chápu že by to už nesledoval téměř nikdo. Nejvíc tuto soutěž sráží samotní moderátoři - Bouček s Marešem jsou jedním slovem příšerní (upřímně nechápu popularitu tohoto dua), dále tu máme afektovanou "Angie" (nebo jak si přezdívá), která je snad ještě trapnější než duo moderátorů. Určitě tomu dám ještě šanci, každopádně si ale myslím, že prima očekávala trošku větší úspěch. zatím 65%

Odkaz hříšnice (2012) (TV film)

Po druhém díle jsem se lehce bál, že mě čeká ještě větší sračka, díky bohu se tak nestalo. Úroveň je pořád strašně nízká, Zikmund je zase top hrdina, Marie je zase hnusnější než byla, každopádně se jedná asi o nejlepší díl z celé série. Ale to je možná tím, že jsem tento díl už téměř nevnímal. Jsem ale rád, že okurková sezóna snad končí a že si prima podobné filmy už odpustí, jak jsem již psal úrovní bych tuto trilogii zařadil na TV barrandov. 16%

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Bohužel film už nemá takové grády jako povedený život není krásný, či i ta Jehova pomsta mi přišla zábavnější a promyšlenější. Děj a postavy jsou příšerně překombinované, vtipy až na pár výjimek spíše trapné (není tady snad jediný fór, který bych si zapamatoval). Uznávám že filmařsky je to rozhodně na vyšší úrovni než již zmíněný život není krásný, či jehova pomsta, ale to k úspěchu nestačí. Je mi to sice líto, ale víc než 1* tomu dát nemůžu. 15%

Equalizer 2 (2018)

Hned na úvod musím říct, že jsem neviděl první díl tohoto filmu, takže je možné, že když se podívám na první díl, budu muset překvalifikovat názor na díl druhý. Zatím jsem nucený tento film hodnotit samostatně a musím říct, že to byla spíše nuda než zábava. Začátek vypadá hodně slibně a první dvě bojové scény se mi fakt líbily, bohužel obě tyto scény byly jenom slepá ulička, které ve filmu sloužily jen a pouze jako vata (nebo nějak odkazovaly na předešlý díl? Nevím). Pak už to přešlo do takového nudného stereotypu, kdy někdo zabije někoho jiného, pak je to proloženo scénou jak Danzel diskutuje s penzistou, či moralizuje mladého černocha, pak opět někdo sejme někoho a takhle pořád dokola. To jediné co asi stojí za zmínku je závěrečný boj mezi klaďasem a záporáky, který je skutečně efektní a asi jako jediný v tomhle filmu stojí za to. Denzel Washington a ten jeho kačeří ksicht mě šíleně vytáčí, takže ani v hercích jsem nemohl najít nějakou útěchu. Takhle špatný film už jsem v kině dlouho neviděl. 20%

Pomsta hříšnice (2012) (TV film) odpad!

Osobně netuším jak tenhle paskvil hodnotit. Jak píšou kolegové předemnou historicky je to totálně nepřesné a spíše úsměvné. Marie je hnusnější než byla v předešlém díle, v porovnání s prvním dílem se už nejedná o soft porno, ale skutečně pouze o "historický film" s debilním příběhem, ještě debilnějšími postavami a nejdebilnějším záporákem. Takový film bych si představoval spíše na TV barrandov, kde by se asi jednalo o nejlepší filmový počin co ten rok promítají, na tu primu je to fakt hodně hodně slabé. 7% (nechávám si ještě rezervu pro třetí díl, který bude určitě ještě blbější :D )