Captain America: Občanská válka (2016)

Rozhodně nejlepší díl Kapitána Ameriky. Bohužel pro mě, na Marvelovky nekoukám chronologicky jak vychází, ke všemu občas i nějaké vynechám, takže některé postavy (a tedy i jejich příběhy) pro mne byly velkou neznámou. Bylo by asi prospěšnější abych nejdřív viděl toto a až pak Avengers Infinity war, ale co se dá dělat. Film ale rozhodně baví, je plný akce. Asi první film ze série, kde mi je daleko sympatičtější postava Kapitána Ameriky než Iron Mana (a to Kapitána Ameriku jako postavu rád nemám). 85%

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Může mi někdo vysvětlit o čem v téhle sračce jde? Viděl jsem už ledacos, měl jsem masochistické období, kdy jsem koukal na nejhůře hodnocené filmy na csfd, bohužel ani tato zkušenost mě nepřipravila na takový shit. Zlaté štiky, tam se člověk aspoň skutečně někdy zasmál, tohle je prostě random posloupnost trapných scén. Tfuj. 0%

První očista (2018)

Film bych rozdělil na tři třetiny, kde první třetina filmu je nuda - taková ta příprava před samotnou očistou (myslím, že by bylo možné tuto část o dost zkrátit), druhá třetina už je lepší a poslední třetina je asi nejlepší, plná akce, akčních scén. Je tam maličko vidět ten politický podtext, že černoši jsou ti správní a naopak běloši jsou ti špatní. Bohužel film už nemá takové grády jako měla dvojka (kde se skutečně řezali mezi sebou hlavně civilisté), ale přišla mi zábavnější než trojka. 75%

Štiky (2018) (pořad)

Tahle reality show je tak nehorázně blbá až je prostě dobrá.. Ze začátku jsem byl k tomu dost skeptický, pak jsem ale viděl část dílu a od té doby na to musím koukat. Je to skutečně píčovina, totální bizár, ale člověk u toho naprosto zrestartuje. Nedovolím si tuto reality show hodnotit, protože mu chci dát stejně tak odpad jako 5 hvězd.. Řeknu to ale takhle, chudák ten pes a chudák to malé dítě, ze kterého vyroste totální asociální retard..

Stalingrad (2013)

Film jsem příliš nesledoval, z toho co jsem viděl tak musím konstantovat že film Stalingrad je parodie na jakékoliv válečné filmy. Jedná se skutečně o ruský propagandistický film, který dělá ze sovětských vojáků Ramba, kteří jsou schopní vyřadit několik rot německých vojáků (trošku mi to v tomto připomíná film železná srdce). Zpomalené záběry jsou sice hrozně "cool" ale i příšerně otravné. Konec mi připadal, jako kdyby němci stříleli do rusáku paintbalovkami, protože aby někdo vydržel asi 15 ran pistolí, to si snad ani nedovolí i v tom nejbéčkovějším akčňáku. Tenhle film bych volil asi jako fakt poslední možnost. 15%

Utajený šéf (2018) (pořad)

Docela zajímavá a zábavná reality show, sice to není nejspíše autentické, ale to bych asi tak neřešil. Některé epizody byly slabší, některé lepší (nejlepší asi byl první díl o majitelovi hotelu). Nechápu proč to tady všichni hejtí, není to sice nějaký výkvět na druhou stranu když to porovnáme se sračkami jako superstar, malé lásky, štiky a další podobný shity tak tohle je totální výkvět. Jediná škoda, že bylo pouze 6 dílů a nejspíše (vzhledem k povaze této reality show) další díly nebudou. 75%

Záblesk (1992)

Film jsem příliš nevnímal (spíše až ke konci), takže je možné, že až to uvidím někdy znova že hodnocení změním. Zatím z těch fragmentů co jsem viděl tak musím hodnotit nějak takto, začátek filmu je strašný vopruz, konec filmu mne naopak hodně bavil. 60%

Avengers: Infinity War (2018)

Hodně povedený film, bohužel nemám Marvelovky moc nakoukané, takže jsem se v postavách dost ztrácel. Hlavních postav bylo skutečně mnoho, docela se divím tomu, že ten film dával vůbec nějaký smysl (ale povedlo se). Velký plus dávám za dost překvapivý konec. 90%

Válka o planetu opic (2017)

Kvalita díl od dílů rapidně klesá a klesá (možná je štěstí, že už další pokračování není), pokud byl úsvit Planety opic nuda, tak tohle je totální nuda, lidské postavy strašně nevýrazné (příšerně mě zklamal Woody Harrelson). Celý film jsem se těšil na nějaké vyvrcholení (či aspoň nějakou lepší akci) bohužel jsem se nedočkal, konec je stejně blbý jako celý tenhle film. 30%

SuperStar 2018 (2018) (pořad) odpad!

Proč tuhle sračku dávaj pořád dokola? On na to fakt někdo ještě čumí? Nevím kdo je v téhle reality show trapnější, jestli samotní účinkující nebo porota.. 0%