Za kačku svlíkačku (2009) (pořad)

Ale tak proč ne.. Za předpokladu že se kouknete jednou za 10 minut(mezi tím přepínáte na jiné kanály, na kterých stejnak dávaj totální shit v tuhle hodinu), hry jsou zajímavé. Takové 2 hvězdy spíše ze srandy :D

Vzpomínky (2006)

Celkově jsem to nějak nepochopil, možná z důvodu že jsem u toho dělal trošku něco jiného. Avšak i přesto co jsem pochopil říkám žádná sláva.. Viděl jsem spoustu lepších thrileru, ale tak co dělat. Zatím tomu dám 2 hvězdy, pokud někdy najdu čas to shlédnout ještě jednou tak třeba přilepším :)

Kráčející skála 3: Spravedlnost (2007)

Při sledování tohoto filmu se ve mě střídaly dva pocity. První je totální nuda a něco co připomíná primitivní zábavu. Celkově film působí jako naprostá pičovina(a taky to je!), celý snímek je o poznání lepší než 2, myslím že kdyby upravili trošku scénář, dali tam jako hlavní roli Rocka a zbavili se té celkové absurdity filmu, mohl by to být super snímek. Pěkný ekl, pokud na to koukat nemusíte, nekoukejte

Jsi chytřejší než páťák? (2007) (pořad)

Zajímavej námět, jeden z pořadů u kterých je mi docela líto že to tak rychle zrušily, pamatuji časy, kdy jsem to opravdu žral. Jen mi prostě nedali tam ta banda šprtíků, nevím jak na ostatních školách ale většinou věci, které tam byly, jsme se v 5.třídě neučili, ale tak to neřeším, zábava slušná, ale omrzí

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Teda dost slabý odvar oproti 1(a to i ta byla sračka totální), hvězdu dávám za kozy Angeliny Jolie, škoda že někdy neodloží svršek, dal bych klidně i 3 hvězdy :D

Avengers (2012)

Paráda, sci-fi nepatři mezi moje oblíbené žánry, ale tohle je prostě špica. Úžasné efekty, výborný scénář a z toho vzniknul výbornej film, který opravdu ani chvíli nenudí. Sice konec je klasickej americkej happy end s otevřeným koncem, avšak i tento "nedostatek" mě nedonutil penalizovat strhnutím jedné hvězdy. Doporučuji!, jeden z nejlepších filmů, který jsem tento rok viděl - a myslím že to už jen tak něco nepřekoná!

Max Payne (2008) odpad!

Co to doprdele bylo? Co si pamatuji hra byla dost slušná, ale tohle? Chvíli jsem se nestihl koukat a byl jsme příběhem uplně v prdeli. Ostatně jinak se mi film vůbec nelíbil, takže hodnotím odpadem

Kráčející skála 2: Odplata (2007)

Smutné na tom je, že toto má opravdu s kráčející skálou 1 společné snad jenom jméno. I režisér je jiný, to se jde taky poznat na kvalitě filmu. Ale teda byl to hroznej průser, opravdu těžko hledám nějaké pozitivum na tomto filmu. Sorbo je rád že vůbec unese tu svojí brokovnici, otázkou je proč je to kráčející skála? Když tohodle chlapa bych se na ulici ani nezalekl. A kurva co měl znamenat ten konec? Ty ohnivé efekty, prostě kurva co to je? duel ve stylu western to ještě více pohřbil. co se dá dělat, bylo mi hned od začátku jasné že to bude pičovina na xtou, ale tak čekal jsem že budu hodnotit alespon 2 hvězdama, ale to nemůžu.. Uvažoval jsem mezi odpadem a 1 * pak jsem se rozhodl pro tu hvězdu jen proto, že filmy které jsem hodnotil odpadem jsou větší sračka.. No nic, pokud nemusíte nekoukejte na to :)

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

"Tato sútáž, to je nieco uplne jineho" stačilo mi vidět toto a už jsem měl dojem, že to nemůže skončit dobře. První věc co jsem tam viděl byl Marešův nesympatický a již okoukaný ksicht, pak přišel kvartet zpěváků - nezpěváků, který na první pohled působí velmi komicky, tohle se ale v průběhu času jen a jen potvrdí. Rytmus je spíše taková komická figurka, nežli opravdový zpěvák, dále Dala Rollins, která vyniká svým vynikajcím řidičským úmem, pak Michal David, taky zpívá jako by mu to někdo strkal do análu a Pepa Vojtek, kterého jsem měl snad jediného rád, avšak hned co promluvil hned jsem si o něj změnil názor. Opravdu nevím, proč pořád děláte z diváku uplné voly? Když je to samé superstar, československo má talent, koncepce je u všeho stejná - vybere se pár kreténů, kteří dostanou tučné honoráře nehledě na tom jestli vyhrajou či ne a těm lidem mají normální lidi posílat tunu SMSsek. Ach proč se ten národ v tomhle nesjednotí a prostě si tu novu v ten čas kdy to dávaj nepustí - při minimální sledovanosti by to zrušili Tuhle sračku si strčte do prdele už to NÁROD NUDÍ!

Kráčející skála (2004)

Normální oddechovka, myslím že nemohli vybrat lepšího herce než Rocka, tahle hora svalů se na takovéhle mlátící filmy hodí. Bohužel klid svědomí mi nedovolí dát tomuhle snímku více než 3 hvězdy