Sinister (2012)

Po dlouhé době nadšení a spokojenost s hororem! V kině naprosto nezaměnitelná atmosféra. 4*

REC 3: Počátek (2012)

Jsem fanoušek serie ale tohle se nepovedlo. Tísnivá atmosféra strachu je pryč, styl "found fotage" kamery končí asi ve dvacáté minutě, herecké výkony nezajímavé, spousta klišé a podle mě až do extrému zahnané dojemné scény. Spousta situací komických až parodických. To co dělalo v REC a REC2 hutnou zábavu mi tady prostě chybí. Ale budiž každy z režisérů si šel svou cestou.. Věřím že u REC Apocalypse si spravím chuť. Co bych rád vyzdvihnul jsou gore scény a masky! 2*

Zátah: Vykoupení (2011)

Indonéské akční peklo vám nedá vydechnout. Špinavé chodby polorozpadlého doupěte plného té nejhorší "havěti" podbarvené temnými tóny dubstepového soundtracku. I když nejsem velký fanda bojových filmů tak musím říct že choreografie soubojů je fantastická, stejně jako skvělá ukázka bojového umění. Spokojenost. Takhle nějak si představuji akční film 21. století. 4*

The Divide (2011)

tísnivá a depresivní atmosféra od začátku až do konce. Je znát Gensův rukopis a jeho záliba v násilí. Jasně, má to pár logických děr, které ale filmu s radostí odpustím, protože dlouho mě film takhle nevtáhl do děje a "nevyplivnul" po dvou hodinách pekla pro partu přeživších ukrytých v bunkru. Co napsat závěrem? Všichni jsme jen zk*rvené zvířata. 4*

MR 73 (2008)

Tak to vypadá když "zákon" vezme zákon do svých rukou. Ponurý příběh o pojicajtovi který nemá co ztratit, o policajtovi kterého život položil na lopatky.. chlast, deprese, lístost, vztek, smíření se..4*

Cesta (2009)

Nejlepší vize a zpracování postapokalyptického světa vypilovaného do nejmenšího detailu. Depresivní psycholigický thriller rozebírající základní lidské hodnoty a pudy. 4*

Zatím spolu, zatím živi (2010)

i když se těmto typům filmů vyhýbám tak tohle byla velmi příjemná a svěží podívaná. V kině mě to rozesmálo a odcházel jsem spokojený a příjemně naladěný. 3,5*

Přešlapy (2009) (seriál)

zcela jistě to nejlepší co aktuální česká seriálová tvorba nabízí. Zábavné a nenudí.3,5* / edit 21.10.2010 - kvalitu prudce klesá .. 2*

Vinyan (2008)

velmi příjemné přakvapení. 3,5*

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

velké, opravdu velké zklamání. Obrovský potenciál vyšuměl do ztracena. Nemastné, neslané a nudné.. Nevím jestli jsem měl velké očekávání, ale tohle je podprůměr. 2,5*