Temný rytíř (2008)

Z jednoho z mých nejočekávanějších snímků léta se nakonec vyklubal pouze nadprůměrný akčí snímek, který v kontextu se šílenstvím které kolem něj propuklo, v konečném výsledku působí spíše jako zklamání. Je těžké hodnotit když na film jdete s tak obrovským očekáváním jako já (recenze, mediální masáž, hodnocení csfd a imdb). Ale abych to nějak shrnul - excelentní Joker, nevýrazný Bale + zbytek herců standart, perfektní OST, stopáž zbytečně dlouhá. celkové hodnocení 3,5* (70%). Závěrem - tento film opravdu do vyšších příček žebříčku Top200 nepatří, a Ledgerova tragická smrt by na tuto skutečnost neměla mít takový vliv jaký má...

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

velké zklámání. neberu jako pokračování abych si nezkazil dojem z výborné trilogie.

Suprhrdina (2008)

ale jo dalo se to. Párkarát jsem se dobře zasmál. Za vrchol filmu považuji Tom-Cruise-Youtube-Gag :o)))

Funny Games USA (2007)

výborné herecké výkony ve velmi působivém, syrovém a mrazivém snímku. Skvělý psychologický horror! .. po druhém shlédnutí měním ze 4* na 5* - totálně odzbrojující

Uvnitř (2007)

brutální horor který charakterizuje: žádný happy end, naturalistické násilí a depresivní atmosféra. Z trojice francouzských jatek, Haute Tension - Frontiers - Inside, výchází ten poslední jako vítěz.3,5*

Hranice smrti (2007)

po propadáku Hitman, jsem k Frontieres přistupoval dost opatrně. Nakonec jsem byl spokojen - Gens servíruje temný, úchylný přiběh plný násilí a bolesti ve své nejnaturalističtější podobě, takže přesně tak jak to mám rád :o). 3,5*

Krvavá laguna (2007)

K filmu jsem přistupoval s nulovým očekáváním. O to víc jsem byl ve finále příjemně překvapen. Herecké výkony všech tří hlavních aktérů byly moc dobré a pro mě velice uvěřitelné, snad proto jsem si si celý příběh prožil s nimi. Od hororu s krokodýlem jsem čekal klasické béčko se zmutovaným monstrem které klidně zhltne parník, ale tohle bylo jiné - tísnivé, napínavé, působivé. Zasloužených 3.5*

Hitman (2007)

jako velký fanoušek herní série jsem byl zklamán. Z atmosféry Hitmana se dalo vytěžit daleko více a drsňácké grimasy Olympatha, byli pro mě spíše důvod k úsměvu. Celkově hodně "hloupoučký" film.

V řetězech (2006)

Taková druhá Pretty Woman.Nevím nemůžu si pomoci, ale nic jsem v tom nenašel. Pro mě velké zklámání