Flubber (1997)

Větší zábavu jsem si jako malý skoro nemohl přát.

Princ a pruďas (2011)

Jediný, kdo tento film mohl zachránit, je Jack Black.

The Art of Flight (2011)

Tady není, řekl bych, potřeba říct víc. Nevím, co dalšího byste chtěli hloubat v chlapcích, jejichž život je jen prkno a hory. To je na tom přeci to krásný.

Nejistá sezóna (1987)

Občas si pustím kousek tohoto filmu jen tak v mezičasí a vždycky se divím, že ho nakonec slupnu jako malinu. Teď už ne. Děkuji, pánové, za krásný náhled do zákulisí. Máme Vás strašně rádi.

Do vesmíru se Stephenem Hawkingem (2010) (seriál)

Všechno, co jste chtěli vědět o vesmíru, ale báli jste se zeptat v kostce. Perfektní shrnutí základních informacích, které o vesmíru známe a nejenom to. Také fantastické zamyšelní nad několika otázkami týkající se naší budoucnosti ale i přítomnosti v kosmu - otázka mimozemštanů, otázka cestování časem, nové technologie, které ještě neexistují. A to vše racionálně.

Nedotknutelní (2011)

Film, který mohu každému pouze doporučit, uvidíte sami, proč je tak dobře hodnocený.

Rodina je základ státu (2011)

Skvělý film, který toho má hodně na srdci. Robert Sedláček mě každým svým dalším filmem mile překvapuje. Ať už je to vedení herců a jejich civilní výkony nebo nápadité dialogy - "to je vaše interpretace". Nejvíce mě však dostává svými tématy, svým přemýšlením. Jakoby chtěl jen Sedláček točit něco, co reflektuje náš současný národ, za což mu patří neskonalé dík.

Tintinova dobrodružství (2011)

Slušný příběh, sympatičtí hrdinové, příjemný humor a skvělá akce. O kvalitě zpracování ani není nutné mluvit, je parádní. K plnému hodnocení chybí snad zajímavější a hlubší charaktery, které by si člověk zamiloval. Uvidíme, jak se toho chopí Peter.

Melancholie (2011)

Téma tohoto filmu zpracuje hlavně příznivce blonďaté ze sester a tím i von Trier pravděpodobně je. Druhá sestra však nabízí protipól, tudíž nerozumím lidem, kteří se alespoň s jednou ze sester neztotožní. Von Trier se sice třeba vypisuje ze svých pocitů, ale pak vznikne film, se kterým když se vám podaří ztotožnit, spatříte jízlivou, nepříjemnou a trpkou pravdu obalenou do nevídaného hávu. Velice hodnotné dílo.