Vertical Limit (2000)

Ten film by mohl být za ty moje tři hvězdičky docela ještě rád! :)

Rychle a zběsile 2 (2003)

Vypnout mozek a kochat se pohledy na pěkná auta, slečny a stylové přehnané závody. Jednička to není, ale popkornová oddychovka u mě dostačující.

Cesta do pravěku (1955)

Nádherný film, který na mě dýchá atmosférou a sympatickou vizuelní stránkou své doby neuvěřitelnou. Podkopává tomu ovšem nohy (z mého pohledu) pomalé tempo.

Loupež po italsku (2003)

Opravdu moc příjemná oddychovka, která sice neoslní bůhvíjak propracovanou zápletkou, nebo dokonalým scénářem, ovšem bavil jsem se skvěle, ani jednou nenudil a v napětí mě to drželo. Navíc velmi sympatické obsazení.

Pláž (2000)

Těch lehkých předsudků ohledně DiCapria jsem se zbavil a jsem za to rád. Pro mě je to dobrý mladý herec, který skvěle zvládá hlavně emotivně vypjaté role (Pláž, Skrytá Identita, ...) Kdyby film neměl původní (skvělou) Garlandovu knižní předlohu, asi by nestál tolik za povšimnutí. Ale právě ten příběh i když si ho tvůrci dost přikrášlili je nejsilnější stránkou filmu a já se i po pátým shlédnutí skvěle a nerušeně bavím.

Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

Jsem mladší generace, ale po dnešním shlédnutí jednoho dílu musím hodnotit za čtyři. Seriál na mě dýchá atmosférou, hlavní představitelé srčí sympatiemi a přestože jsem se moc neorientoval v ději, nenudil jsem se.

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Tahle komedie mě prostě baví. Rozhodně nejde o intelektuální zábavu, ale při některých scénách jsem se musel opravdu smát. Šaškárna, která mi prostě přirostla k srdci.

Superman se vrací (2006)

Za triky, Kevina Speceyho a Kate Bosworth. Myslím že jako pokračování série nezklamalo.

Trosečník (2000)

Hlavní role: Hanks, Wilson, ostrov..

Zoolander (2001)

To je ale ptákovina, ale jakmile jsem to přestal brát vážně, docela jsem se bavil.