E.T. - Mimozemšťan (1982)

Asi by mě nasral účet za telefon, bejt na místě pokoj věnující rodinky, ale film to byl dobrý

Robin Hood (2010)

K dokonalosti už chybí jenom vražední roboti...

Kick-Ass 2 (2013)

Tak tak Verbal má pravdu, ale jestli je Fatherfucker tak chci vidět že se tu ukáže i zářez 4 hvězd za to že hlavní hrdina neustále dostává do držky a HitGirl už dorůstá do věku kdy Blowjob je nikoliv jen povinností, ale i velkou radostí pro každou ženu

Nespoutaný Django (2012)

Solidní řachanice, odsunul s tím pulp fiction na pomyslené druhé místo.

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

To se takhle jednou podařilo bandě dementů udělat dobrej film a dali tomu název Paranormal Activity, vydělali balík, šli to oslavit do kasína a tam jim oholili prdele. Dementům zůstalo 500 dolarů, tak za ně natočili další film, sračkový formát, ale jednička táhla uděláme další. Vydělalo to o něco méně, oslava proběhla v Mc donalds, kde si kreténi ucpali žíly a po operacích jim zůstalo asi tak 100 dolarů, světe div se udělali trojku. S tou se do tváře divákům doslova udělali a ještě drze požadovali, aby jim to bylo polknuto. Inu výdělek stál za vyliž prdel a tak udělali další film. S tím už se neobtěžovali ani vymyslet něco nového, prostě a jasně jen použili ty nejnudnější z nejnudnějších scén, které nemohli použít předtím, natočili je znovu a teď chystají díl pátý. Těším se jak se u Paranormal Activity 120 : cannon strikes back, dozvíme že celá tahle serie se zdála umírajícímu hadovi.

Bůh žehnej Americe (2011)

Film který vám ukáže že jsme vlastně rozmařilé svině, všechno to přežvejká a pak nám to flusne do ksichtu, dobře nám tak.

Box (2009)

tenhle film vám na konci příběhu položí jednu otázku, zda li by nebylo lepší to celé ukončit rovnou.

Underworld: Probuzení (2012)

akce akce akce nic víc jsem od toho nečekal a taky jsem to dostal. Parádní film na pobavení :)

Parchanti (2010)

Příjemná akce která se kloubí s humorem, dobré na odreagování, člověk nemusí moc myslet nad dějem. Doporučuju :)

Elitní zabijáci (2011)

Tento film budete buď uplně ignorovat nebo milovat. Oproti ostatním filmům, ve kterých najdeme Jasona Stathama, je zde méně akce. Avšak o to více plánování a decentních zabíjení. O humor také nouze nebude, pokud tedy máte rádi ten černý.