Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Když koukám na Peaky Blinders tak se cejtim nejvic cool frajer na svete. Mate to taky tak ? Bombova atmosfera industrialniho Birminghamu a povalecny naladicky. Charisma Cilliana Murphyo. Vsechno to do sebe zapada 10/10

Hitman: Agent 47 (2015) odpad!

Zbytečnej film. Totální ztráta jedné hodiny a dvacetiosmi minut, které jsem mohl prosouložit nebo jsem mohl vymyslet novou teorii kvantové fyziky. I pes po lobotomii s jednou nohou by podal lepší herecké výkony. Je mi z toho smutno

Temný případ (2014) (seriál)

Ponurý jako samo peklo.... Napínavý že musíte zkouknout všechny díly najednou a navíc nepřekonatelnej McConaughey

Padesát odstínů šedi (2015)

Ste hovnozrouti zavistivy .... padesatileta zenska napsala roman o tom o cem snila. Libi se to kazdy holce to je jasny a je jasny proc. Bijak byl dobrej .. dobrej v ramci moznosti - 5 bodu z 10. Je tady hromada hoven ktery ste hodnotily peti hvezdickama a u tohole vsichni bulite. Film nenadchne ani neurazi, pokud nejste frigidni trapaci co nemate na praci nez vybirat vorisky z hoven.... Dakota je fajn ze celej film odtocila naha ale cekal sem ze Jamie ukaze aspon pindoura.... Dakota to cely odpornila sama.

Na hraně zítřka (2014)

Filmy na kterym jdou vydět ty miliony ... efetky a tak dale, nebudu zbytecne rozvadět. Fantastickej film s komediálníma prvkama - Live/Die/Repeat

Železná srdce (2014)

Kdo chce vědět jaká byla druhá světová, ať se koukne na Fury a Ayer Vám to ukáže.

Annabelle (2014)

Je tohle stránka filmových fanoušků nebo vykryplenců co si hrajou na kritiky a vybíraj oříšky z hoven?! Vůbec se nedívate na film jako samostatnej celek. Já teda sral v kině strachy, těšil jsem se na to díky "prologu" z V zajetí Démonů a bavil jsem se. Bylo to přesně takový jaký jsem čekal. Lekačky sice očekávaný ale tak to má bejt. Atmosféra nabytá, Annabelle strašidelná od pohledu, prostě dobrý.

Sin City - město hříchu (2005)

Neni se o čem bavit. TOP ... jak zpracování tak drsný a chytlavý hlášky tak jak bylo psáno v originálnim komiksu.

Hulk (2003)

Nebejt ty posrany kamery, tak by to byla dobra Marvelovka.