Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022)

Film mě nechytil, tak jak jsem čekala. Je to hezké vyprávění o jejím životě. Whitney Houston jsem milovala už jako dítě a film Osobní strážce miluji dones, stejně jako její skladby. Její hlas byl dokonalý, ještě teď mě běhá mráz po zádech, když ji slyším zpívat. Škoda jí. Rozhodně je dobře, že film vznikl, alespoň pro fanoušky.

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Je to prostě další onemanshow, jen delší. Něco takového jsem čekala a dostala, takže bych tak přísná nebyla. Tady nejde o herecké výkony, byly tam úsměvné scény i smutnější, prostě o životě. Připomínka z dob ne tak dávných.

Barbie (2023)

No co na to říct. Začátek vtipný, říkala jsem si, že to bude celkem mimořádný film, něco, co tu ještě nebylo. Střed už trochu pokulhává, tolik feminismu, nechápu proč a konec nuda, hodně přesvědčování a slziček. Vlastně jsem si říkala, kdo z toho filmu fakt něco pochytil. Já prostě nevím, na mě je to asi moc růžové.

Anny (2020)

Jeden z těch slabších dokumentů Heleny Třeštíkové, přesto zajímavý z dob, kdy byla Perlovka místo nejstaršího řemesla.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Nějak se nám z Marvelu stává nudná slátanina. Moc všeho podivného, málo vtipných scének, hodně digitálních snímků, nějak se to nepovedlo, řekla bych. Jsem ráda, že jsem na to nešla do kina, ušetřila jsem si zklamání. Zatím nejslabší ze všech dílů, i když poslední Strange byl taky vopruz.

Hádej, kdo je vrah (2022)

Nemůžu uvěřit, že jsem tu blbost dokoukala do konce. Budu se snažit zapomenout, že jsem přišla o svůj drahocenný čas. Jen samé hádky slepic.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Johoho, vypadalo to, že je nesmrtelný, ale nakonec umřel. Každopádně takových kopanců co dostal, padat 2x 200 schodů dolů, být 20x sražen autem a zase vstát. To je opravdu výkon hodný opravdového hrdiny, tohle by nepřežil ani Superman. Trošku se to zvrhlo. No vypadá to na 5 tý díl, asi v posmrtném životě. Je to koukatelné, ale okoukané.

Bostonský škrtič (2008)

Nuda, už od prvních minut. Herecky nezáživné, trapné dialogy.

Vřískot 6 (2023)

Prosím, už další díly netočte. Tak bych to řekla, i když 7 bude. Nebylo to špatné, ale ty konce už jsou fakt pošahané. Takový potencionál a přitom je to pořád dokola a začíná to být nuda. Klasické vysvětlování, kdo a proč vraždí. Nechci říkat spoiler, ale musím říct, že mně to bylo jasné, kdo bude vraždit. A že zase tolik lidí přežije, i když je 100x bodnou je už trapné, to by nepřežil ani Chuck Norris.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Ano, paráda, excelentní. Dlouhý film, ale zábavný po celou dobu. Skvělé obsazení, charaktery postav. Jo kdybych měla vždycky takovou radost, když se vrátím z kina, tak chodím pořád.