Kdo věří na lásku (2014)

Nevím, asi jsem neměla náladu na tuhle slaďárnu a to slaďárny můžu. Nebo je to jen hodně průměrná slaďárna a ani Chris Evans to nezachrání? Uprostřed filmu zjišťuji, že ani ty dialogy neposlouchám, takže to bylo nějak o ničem. Ohraná skladba scén, přemýšlím.. zasmála jsem se vůbec? Je to komedie? Ne?

BANGER. (2022)

První půl hodiny to byl fakt voser...dlouho se to rozjíždí, ale pak je to v celku slušná podívaná. Ten fet fakt nechceš. Zajímavě natočené, konečně něco jiného, než se v ČR točí, ale za mě to není top, spíš hodně lepší průměr.

Nejhorší člověk na světě (2021)

Tak kdy už bude všechno správně a budu navždy šťastná. Hodně myšlenek, hodně pohledů na život, čistá hudba, ale možná pro mě trochu děsivý pohled, neboť se v tom trochu vidím.

Rohy (2013)

Tak tohle byl úlet. Stále nevím co si o tom myslet, jakože komedie? Fantasy? Rozhodně ne horor, i když pár nechutných kousků tam bylo.

Dej mi své jméno (2017)

Mistrovské dílo. Další film s gay tematikou, ale nenásilné a čisté z italského prostředí. Timothee nám ještě ukáže své herecké schopnosti. Tleskám.

Můj policista (2022)

Nebylo to špatné, ale ani dobré. Nějak mi to přišlo mdlé. Harry Styles to drží nad vodou, jinak bych se asi nudila. Mohla tam být lepší zápletka. Celkem okoukané téma.

To nic, drahá (2022)

Musím říci, že jsem se dlouho tak netěšila, až se podívám na tenhle film. Ne kvůli hereckému obsazení, ale na ten příběh posazený do 50. let. Ta hudba a ten styl. Rozjezd super, chci prostě vědět, co tam viděla, nemohla jsem se odtrhnout od obrazovky a pak konec, o kterém ještě teď nevím co si myslet. Tak nedotažené. Ale i tak musím dát 4*, protože jsem to fakt hltala.

Na nože: Glass Onion (2022)

Jednička byla top. Tohle byl jen slabý odvar. Zápletka super, dramatický nástup, hodně tajemné a pak to zakončení nudné a spádové. Přesto pořád dobrá krimi, nabytá skvělými herci.

Pinocchio Guillerma del Tora (2022)

Ano, prosím, tleskám. To opravdu stojí za podívanou. Sice mi zase ukápla slzička (a ne jednou), ale má to něco do sebe. Krásné vizuální pojetí, perfektně namluvené, samozřejmě myslím v originálním pojetí. Řekla bych, že více než pro děti, je to pro dospělé. Ale moje nejoblíbenější zpracování Pinocchia.