Noční zvířata (2016)

Konečně zajímavý příběh, je sice propletený, ale děj má hlavu i patu..žena je osamělá a pomocí knihy zjišťuje, že její život není takový jaký ho vlastně chtěla..zjišťuje, že pochybyla, ale jak se na konci filmu dozvídáme, všechny chyby nejdou napravit a pokud někomu zlomíte jeho srdce a duši, tak už není možné se vrátit..konec je bez konce, ale myslím, že je dobře vykresleno, co tím chtěl básník říct..Jake Gyllenhaal je opět boží a Amy Adams role sedla jak prdel na hrnec..

Vesnice (2004)

Koukatelné, ale tak trochu nudné..nic se tam neděje, prostě nic..závěr překvapivý, ale po tom, co jsem už byla znuděná mě už tolik nebral, abych dala vyšší hodnocení..

Klíč (2005)

Žádná přehnaná lekačka, což je někdy i pro děj lepší, ale spíš zajímavý příběh od začátku do konce.. a ten konec je rozhodně překvapivý..už jen kvůli ostatním komentářům jsem to hltala se zatajeným dechem..čáry, máry a je vše vysvětleno..

Ztracen v džungli (2017)

Za mě super filmek..vůbec jsem se nenudila, fakt ani minutu..a Harryho mě také nepřipomínal..vše umocňuje i to, že je to podle skutečné události..chvilku to bylo dokonce i psycho, takže i trocha adrenalinu..určitě to není žádné zklamání..

Ztracené město Z (2016)

Ze začátku mě film bavil..To objevování, indiáni a pak to najednou ztratilo šťavu a zbyl z toho prostě jen dlouhý a dlouhý a strašně dlouhý, nudný, dobrodružný film. Bála jsem se víc než těch indiánů, toho, že snad nikdy neskončí..myslím, že mít polštář pod hlavou, tak snad i usnu..

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Super komedie..vůbec se mi na tenhle film nechtělo jít..první Jumanji pro mě bylo zklamaní a tak jsem si říkala, že druhé bude ještě horší, ale ještě že jsem šla, protože tohle byla neuvěřitelná sranda..už dlouho jsem se takhle nezasmála..the rock byl sexy jako vždy..

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Po dlouhé době jsem z filmu v kině opravdu nadšená a mohu říci, že tento díl mě opravdu rozesmál a od začátku do konce bavil. J. Depp je pán herec a celkově je film zakončením všech dílů o pirátech z Karibiku. Mistrně natočené záběry a promyšlený děj..bravo 😉

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Ne..ne..už další díl nedělejte :-) tohle bylo asi tak 50% dívatelnosti a 50% nudy..trochu mě to zklamalo, ale co no..to už tak u pokračování bývá..

Zlodějka knih (2013)

Za poslední dobu film, který mě bavil od začátku do konce. Film ukazuje i druhou stranu 2. světové války. Vykresluje pohled na válku očima dětí. I když vypravěčem je smrt. Hodně jsem si pobrečela.