Sedmilhářky (2017) (seriál)

Tak jo, boží seriál, zhltla jsem ho naráz..a další série...Už se nemohu dočkat!

Shazam! (2019)

Ach joo, tak DC komiks zase neuchvátil, nepřekvapil, unudil, zklamal..nesrovnatelné se Supermanem a Aquamenem..postrádá to důvtip, napětí..je to pohádka pro děti nebo? Nějak to bylo jako prastaré Jumangi, také rodinné a nudné..Mohli si s tím trochu pohrát a ne tam nacpat stvůry z bažin, které v této době jsou spíše směšné a rozhodně ne strašidelné..

Leaving Neverland (2019)

Smutný dokument o největším zpěvákovi jakého znám.Byl pro mě vždycky osobností a teď? Po zhlednutí tohoto dokumentu musím konstatovat, že to byl pedofil, kterému to procházelo a to dost dlouho. Stále jeho hudbu miluju, ale už ho nevidím jako toho hodného pána, co miluje děti a nikdy by žádnému nijak neublížil..výpovědi jsou hodně emotivní a jak se říká: na každém šprochu pravdy trochu..

Avengers: Endgame (2019)

Pobavilo i zklamalo, moc jednoduché vyřízení Thanose na začátku (najednou to jde a ani se nebrání), moc zdlouhavé srdceberoucí protahování scén uprostřed (kdy se všichni utápí v selhání) pak zase až moc rychlý a rázný konec..nejlepší část je vlastně, když se vrací v čase..jinak trochu si pobrečíte, že tyhle postavy umřou, ale čekala jsem lepší podívanou..prostor pro smích tam moc nebyl, i když se o to snažili jak mohli..z kina jsem odcházela se smíšenými pocity..

Tátova volha (2018)

Taková jednorázová odpočinková chvilka..žádné hloubavé zamyšlení, spíš jen zírání a výmaz..na nedělní večer při vínku..

Strážmistr Topinka - Zločin ve vlaku (2019) (epizoda)

Viděla jsem jen pár dílů, ale herci mi přijdou sympatičtí i příběhy mi připadají celkem vtipné..takže proč ne..lepší než kriminálky z produkce Novy..

Ve stínu pravdy (2006)

Ach jo, tenhle film je těžká průda...v půlce filmu jsem zjistila, že už jsem to jednou viděla, ale asi mě to moc nezaujalo a ani teď mě to nebavilo...a přitom to herecké obsazení je dobré...no někdy ani hvězdy neudělají ničeho něco...příběh dobrý, ale nějak utahaný...myslím, že jsem se už těšila, až se to všechno rozsekne a bude konec..

7 životů (2017)

Wow..film na mě opravdu zapůsobil, tohle jsem nečekala..některé části filmu mě zvedaly z gauče, tím jak byly napínavé..ten konec je naprosto šílený..rok 2073 je trochu na palici, tak doufám, že tohle nebude naše budoucnost..doporučuji shlédnout, ať víte do čeho jdete :-)

Mrakodrap (2018)

Je smutný, jak je to nudný... pro mě velké zklamání...proč, proč, proč je to tak přehnané? Myslela jsem, že po San Andreas a Jumangi přijde další super film, ale tohle je slátanina všeho možného a hlavně nemožného...slibný začátek a dojemný konec...to je vše na co dá koukat...tak snad se mu příště zase něco povede...