Black Widow (2021)

Až na ten přehnaný konec, celkem fajn podívaná. Nebude to moje Top Marvelovka, ale bavila mě. Rachel Weisz je stále sexy baba a Scarlett si zasloužila vlastní film. Avengers končí a Eternals začínají.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

To je tak blbý film. Strašně jsem se těšila, ale bylo to velké zklamání. Mám ráda filmy o drogách a haluzní, ale tohle bylo přehnané i na mě a už po první půl hodině jsem film chtěla vypnout. Pak si říkám, tak teda ještě chvilku, že tomu dám šanci, ale během hodiny a půl jsem byla už fakt moc znuděná na to, abych pokračovala. Rozhodnu se, že těch pár minut ještě dám. Oba herce mám ráda, ale tady ne. Přehnaně zfetované postavy, buď je sjetej jeden nebo druhý, anebo oba, příběh o ho... Tohle už znova nedám. 2 hvězdy za hudbu a občasný vtip.

Eternals (2021)

Nemůžu hodnotit jinak než průměr a to se mi u Marvelovek nestává. Mají strašně dlouhý rozjezd, přítel dokonce na chvilku usnul. Pak zase moc rychlé akce a konec. Snažím se nesoudit a nesrovnávat, ale..Salma Hayek je boží..Angelina Jolie zase zklamání..

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Top, co ti Korejci nevymyslí. Surově reálné.

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

V kině zážitek. Dlouho jsem neviděla horor v kině, ten strach to umocňuje. Jinak možná nejslabší ze tří dílů, ale přesto nej horor za poslední léta. Tuhle dvojku mám fakt ráda, herecky dobře ztvárněné a hodí se k sobě, krásně se doplňují. Horor dějově zajímavý a lekaček ubylo, ale stejně jich tam pár je.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Kdo by tohle čekal. Já ne. Čekala jsem děsivý horor nebo trapnou slátaninu, přece osvícení nemůže nic překonat. Málokterá pokračování tak příjemně překvapí. Hltala jsem každou chvilku. Nemohla jsem od toho odtrhnout oči a ten konec je perfektní. Návrat do hotelu a celé zakončení. Herecky skvělé obsažené. Možná některé postavy by zasloužili více rozvinout povahu, ale co už.

Konce a začátky (2019)

Hmm.. Tak přemýšlím, co k tomu filmu napsat. Mám smíšené pocity, je trochu depresivní, utahaný, nezajímavý, plný nevěry, řekla bych. Připomíná mi Sedmilhářky, tou atmosférou. Možná, protože hlavní postava opět hraje utrápenou a nevyrovnanou osobu. Možná, protože na to koukám v 11 dopoledne a třeba na to téma nemám náladu. Některé části filmu mě fakt nudí, přemýšlím, že to přepnu, ale říkám si, že se z toho ještě něco vyklube a na konci zjišťuji, že je film "vo ho*ně" a byla to ztráta času. Dávám jednu hvězdičku, třeba to časem přehodnotím. Nevím.

Au Pair II aneb Pohádka pokračuje (2001) (TV film)

Dávám jednu hvězdičku za to, že je to natočené v Praze. Jinak je to utrpení. Proč vždycky čeští herci, hrají v amerických filmech póvly.

Mr. Johnson (2008)

Přemýšlím, zda dát jednu hvězdu či dvě. Nakonec dávám dvě, protože jsem to dokoukala a myslím, že tam občas byl i náznak úsměvu. Jinak, příběh dost pokulhává, místy to bylo až trapné. Říkala jsem si, že Klára Issová nebude hrát v tak průměrném filmu. Omyl.

Sophiina volba (1982)

Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli mě ten film nadchnul nebo se cítím otrávená z toho, že jsem čekala víc. Ale alespoň vím, o čem je Sophiina volba. Slyším to v hodně dalších filmech. Na víc hvězdiček to zatím nevidím. Možná přehodnotím film, až ho uvidím po druhé nebo po třetí a pak zjistím, že je úžasný.