Skeevee

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 11.8.2009  22:47
    Proroctví (2009)

Proyas, Cage, konec světa ... znělo to vcelku zajímavě. V kině jsem seděla celá přikovaná do sedačky, Našeptavači mě skoro děsili a čekala jsem na pointu jak na smilování boží... a netušila jsem, že se ho dočkám až tak doslova. Konec bych nazvala jedním slovem - KÝČ! Jak řekla moje drahá polovice, tak tohle byl větší kýč než přání od babičky - a to už je co říct. Na konci filmu se ze sálu ozývalo "ach jo" a já se musela smát. To bylo tak absurdní, až jsem se musela smát. Pominu-li logické chyby a pominu-li ten kýč, tak se jednalo o skutečně výborný film, a proto dávám ty 3 hvězdy. Dala bych 4, ale ten konec mě tak dostal (v tom nejnegativnějším slova smyslu), že musím nejméně tu jednu hvězdu ubrat. Možná to americké publikum nadchne, ale ateistickou ČR asi nějak ne, nebo alespoň u mne to přinejmenším vyvolalo rozpaky a lítost nad vyhozenými penězi za kino, protože takovýhle konec si to opravdu nezasloužilo...

• 1.3.2008  22:14
    Kvaska (2007)

Není nad to zahrát si ve vlastním filmu naprostého debila, že, Dane =D ten mě fakt bavil...a kupodivu se film líbil i mé drahé polovici, která naprosto nesnáší muzikály. Takže na filmu asi něco bude... =)

• 17.8.2007  00:34
    Transformers (2007)

Film největší nářez =)) Čekala jsem hodně, ale bylo to ještě lepší, než jsem předpokládala =) ani ne moc těch šílenejch americkejch pokeců o národní hrdosti apod =) ani žádné přemrštěné láskyplné scény, ale chechtacích scén...ježiš! Takhle jsem naposled byla připoutaná do sedačky asi před 3 rokama =)) Akce od začátku do konce...tak má takovej film vypadat =D

• 26.7.2006  11:40
    Auta (2006)

Tenhle film se po jednom shlednuti stal jednim z mych nejoblibenejsich. Je to naprosto nejlepsi kreslenka, ktera vznikla. Naprosto uzasny auticka, animace i postavy naprosto uchvatny...a ten dabing!! =) Preklad se naprosto vyvedl, dabing ho povysil na neco neuveritelne skvelyho a to jeste nemluvim o tech vtipkach!!! =) Jestli si muzete vybrat mezi originalem a dabingem, volte dabing =) Nerikam to u moc filmu, ale u tohohle vsema 10 ;) Jsem naprosto nadsena... =))) P.S. Traktory rulez! =) A to nemluve o tom predfilmu...vybornej! =)

• 13.1.2008  23:43

Všechno všudy jsem se zasmála jednou =/ a to je pro komedii sakra málo =( (pravda, dvakrát jsem si říkala jesi je to ještě vůbec možný, ale to mne moc nepobavilo =/)

• 30.4.2006  22:47

Lepsi nez 1 ;) a to se povede malokteremu filmu. Vetsi legrace, min smutnych scen a hlavne - zadni lide. Mali lenochodi jsou naprosto bozi a Diego, i kdyz nema moc prostoru, je stale naprosto rulezni ;) no a supi, bozi vlezla pisen ;))) a to supatko naprosto uchvatny =)

• 7.7.2005  23:24
    Dobytí severního pólu (divadelní záznam) (2006)

Zradlo =) Pokud nekdo cituje v beznem zivote Cimrmana, tak tohle dilko =) Kdo nevidel, prisel o hodne a mel by to napravit =)

• 23.12.2005  15:07

Jako divadlo v podani souboru Divadla v Dlouhe je to naprosto uchvatny... tak jsem zvedava na film =)

• 16.1.2008  23:23

Opravdu otrava, odcela smutný, že první vtip přijde až těsně před koncem, dybych nebyla opravdu odhodlaná to dokoukat, tak bych to po max 20 minutách vypla. Fakt mne pobavila kachna s těma klapákama a bobr s motorovkou, ale tím to tak haslo. Vtipy bych spočítala na prstech jedné ruky, pro malý děti možná dobrý, ale pro dospělý ani ne hezky nakreslená nuda =( Jedna z těch dvou hvězd je za snahu a za malý děcka (a přesně vtipy, kdy jsem si říkala, tak teď se děti zasmějou) a druhou hvězdu za kukuč medvěda na konci...

• 3.8.2006  00:57
    Minotaur (2006)

Jezishi to byla blbina. Pribeh o nicem, horor absolutne zadnej - spi komedie - dyz mu tam treba zapali ty rohy apod =)) ale jinak dost tragedie =( Jediny klady byly 2 koukatelni herci =))) hlavni hrdina, kterej pripomina Davida Wenhama a ten plesoun rvouci se, kerej tak blbe umrel =))

• 8.5.2007  23:33
    Noc v muzeu (2006)

Jako muzeolog oceňuju výbornou komedii při které jsem se moc nasmála. Ano, je to jen další průměrná komedie, kterých se chrlí mraky, ale tématiku oceňuju a hlavně...všichni slíbili, že se mnou budou dělat přesčasy =D

• 3.8.2006  23:37

Pro me osobne velke zklamani...byla to zabava, to ano, ale melo to megahlucha mista, nebyla jsem prikovana, ani jsem se celou dobu nebavila, ani nic jineho...cekala jsem asi moc =/ A hlavne me stve, ze ten konec neni ani malicko konec, ani drobet =( nj, ale scena s kolem byla vtipna =)))

• 13.3.2006  14:13

Jedno se tomuhle snimku neda uprit - hezka kamera, ale tim to tak asi hasne... pribeh me nezaujal, stejne to neni na konci cele doreseno, nevim... na druhou stranu, videt se to dalo, zas tak sileny to nebylo... no, nenadchne, neurazi...

• 17.1.2008  22:50
    Za plotem (2006)

Byla to sranda, mělo to slušnej dabing, sice očekávaný konec, ale s neočekávaným dějem těsně před ním a trochu toho rodinného klišé...ale! hromada zábavy, spousta vtipů i pro dospělé...další zdařilý animák, který si nezadá s těmi nejlepšími ;)

• 27.7.2006  14:26

Nechapu, proc to vsici tak hrozne zdrbli. Jak nesnasim Toma Hanske, tak se mi tu vcelku libil, film byl natocen i pres svou delku vcelku svizne, takze ani ony "rozsifrovaci" sceny nepusobi nudne... tohle bude asi dalsi z "Knizka byla lepsi / Film byl lepsi / Do filmu se nemeli vubec poustet / apod" ... takze spis vomrknete a zhodnotte si sami ;)

• 27.7.2006  13:55
    Constantine (2005)

Jo, takhle Keana muzu a tenhle film taky. Je tu vybornej a Satan je cool a cela tahle scena me hodne bavi ;)

• 11.8.2007  02:34
    Domino (2005)

Bylo to zvláštní, místy šokojící, místy úsměvné a v půlce kluci slibovali, že pokud to dopadne špatně, tak půjdou Keiru zachránit...já k tomu přidávám, že tenhle film na mě hodil dobrou depku....a vlastně si tak říkám, že to neskončilo vůbec dobře. Ale to už by bylo na spoiler...Ať tak či tak něco to na mě nechalo... (Ale hodně velké plus u mě mají za to, že tam nechají být psíka =) )

• 21.9.2007  23:30
    Hostel (2005)

Ježiši, taovouhle kravinu jsem už dlouho neviděla. Nejdřív po hororu ani zdání, pak kravina na ntou...když někdo neumí děs, tak tam dá potoky krve...ale tady nebyly ani potoky krve. Fakt vopruz =/ Ale spoň to mělo dobrej konec =D BTW věřit, že to ve SK takhle opravdu vypadá, tak tam nikdy nejedu, páč bych se "bála" gangu malejch cigošů =D

• 5.8.2006  00:46

Jakmile nekde vidim, ze film spada pod zanr horor, dycky vim, ze se u toho pobavim =) a tenhle film nebyl vyjimkou =D Pritomnost ceskych hercu potesila, Hanak byl prima vlcek a byla to prumerna podivana na patecni noc =)

• 26.7.2006  22:08

Zboznuju tu Ironse, nemuzu si pomoct =)))

• 27.7.2006  14:01
    Kurýr 2 (2005)

No a me se to libilo mozna i vic nez jednicka, pravda, ze tu uz si moc nepamatuju, ale tohle me pobavilo. Udelala bych z toho akcni komedii, pac ty kousky, co Frank (Statham) predvadi jsou vtipny a "husty" zaroven =))) a proc nemit slabost pro nektery prumerny filmy? ;)

• 17.6.2005  22:47
    Madagaskar (2005)

I like to move it!

• 29.7.2006  05:00

Bylo to spravne akcni, spravne ujety a spravne vtipny =) a melo to hezkou hudbu =) (a dobry hlavni hrdiny ;) )

• 28.7.2006  21:24

Nemuzu si pomoct, ten film je naprosto debilni...herci strasni, auto jeste dejme tomu, ale tim to tak hasne... scenar naprosto hroznej, tak moc, ze se divim, ze sem "dovolila" mladymu na to docivet. A hra na city s autem je naprosto nechutna... ale musi se filmu nechat, ze mel jeden vtip a dobry pisnicky...ale tim to tak hasne... Jo ta jedna hvezdicka je za uplne posledni scenu =)

• 19.3.2007  00:40
    Strážce duší (TV seriál) (2005)

Prvni dil byl vyborny, zbytek nebyl spatny, bylo i par vylozene slabych dilu, ale stejne patrilo k tem lepsim, co v posledni letech bylo vyprodukovano. Navic, alespon trochu originalni tema...

• 4.7.2005  13:30

Pokud nekdo cetl knihu, tak to mozna pochopil. A nebo jsem proste hloupa. Uz dlouho se mi nestalo, abych povazovala dej za tak prostoduchy a tak nesnasela jednoho z hlavnich hrdinu. Malou Dakotu bych vrazdila sotva se v zaberu objevila. No, nic jsem od toho necekala, nic jsem nedostala. Prinesla jsem si knizku, tak se na ni pujdu vrhnout, abych konecne pochopila proc to vsechno delali. Protoze 116 minut efektu je na muj vkus trochu chabej dej... (poznamka po hodne dlouhe dobe> knizku jsem nebyla schopna docist, a ze sem toho prelouskala hodne, nechapu tu "kultovost", ale na druhou stranu chapu, ze nebylo z ceho cerpat do filmu =))) )

• 31.7.2006  01:24

Prislo mi to o tridu lepsi nez jednicka =) ale zase to nebylo tak vtipny.... no, kazdej dil ma svoje =) ale je to dustojny nastupce, dyz uz nic inyho =)

• 28.7.2006  15:55
    Den poté (2004)

Tenhle film je plnej naprostejch nesmyslu a uprimne to pro me bylo velke zklamani a pekelna nuda... => bylo to moc dlouhy a lehce predvidatelny a proste fuj... no, dyby tohle nenatocili, nic by se nestalo =)

• 1.6.2007  22:27
    Dr. House (TV seriál) (2004)

5 hvězd...a to nesnášim seriály z lékařského prostředí =))

• 15.2.2008  22:02

Místy jsem nevěděla, jestli se mám smát, nebo brečet =/ byla jsem trochu zvědavá na Bčkovýho Indiho a bylo to snad etě horší, než jsem počítala, inu, co se dá dělat, Indy je jen jeden =) (a oproti tomu zlatí Lovci pokladů =D)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7