• Krátkometrážní

Doteky osudu (2012) (seriál)

V současné době americká televizní síť Fox kvůli dopadům ekonomické krize žebrá de facto z posledního chlebu, a celkově nějaké ty americké seriály napříč celým americkým televizním spektrem mají nižší sledovanosti. Případně byly uvedeny na televizní obrazovky, ale nezaujaly dostatečně (viz Terra Nova). Po všech těchto dopadech sionisty vytvořené ekonomické krize to chtělo nový a pozitivně naladěný seriál, který by navracel pocity, které doprovázely sledování seriálových hitů, jakými byly Prison Break, Lost, 24 hours, Heroes, a jiné (přehlížený Alias). Co se týče mého pohledu na situaci, bylo při sledování těchto seriálů nemyslitelné, že by se snad na Západě mohlo dít něco zevnitř zlého. Zkrátka byla to ta doba, kdy si Češi vážili alespoň vlivných figur z minulosti (výsměch kupec Sámo z Francie, dále Karel IV., který si tuhle oblibu zasloužil jenom za to, že si postavil Karlštejn, zeď pod Petřínem, Karlův most v Praze, a založil první českou univerzitu - ale jinak #1 nebyl českého původu #2 jel ohebný stav, stejně jako současné vládnoucí figury ČSSD/TOP09/ANO/KDU-ČSL zanořené v ČR). Češi zkrátka, když ještě kvůli slabému rozšíření internetu, bylo snadné tohle ovčanstvo proKLAMovat skrz TV Novu/Primu/Barrandov/ČT, si mysleli, že Karel IV. nemá žádné napojení na kořeny zla (stejně tak kupec Sámo). Následně a naštěstí ale přišla doba Internetu, a co dříve bylo utajováno, se dá zjistit. Nyní už víme, jak to bylo s 11. zářím, nebo tou ekonomickou krizí z roku 2008. A jestliže se jeden z vašich oblíbených seriálů (Fringe) z ekonomických příčin začne negativně v kvalitní rovině měnit (hl. postava se uvězní do dvou časových linií, a veškerý děj se tak odehrává v jiné linii), a dále se objeví nový seriál Terra Nova (který je mixem Jurského parku s Lost), a vaše ekonomické vyhlídky nejsou zrovna moc obstojné, čímž jste deprivováni, můžete pouze uvítat seriál, ze kterého nemáte vůbec touho emitovat si tzv. koncové fluktuace. Takový seriál vám sice nedá žádné důležité odpovědi (takové, které víte ze seriálu Alias, protože při odvetě Anonů sledujete tenhle kon-špionážní seriál, a tak se dozvíte informace, které jste ve třinácti letech nemohli mít při prvním zhlédnutí v CZ dabingu), ale stále je dobrý důvod si v sobě ponechat optimismus, a těšit se na 18. března (jenom snad bez té černé vody, která doprovázela japonské tsunami - což bylo totálně COŽE). _ _ _ Když jsem včera viděl trailer na tenhle seriál, hned mi bylo jasné, že se bude jednat o veliký seriál (viz účast Tituse Wellivera, aka MiBa z Lost). Kiefer Sutherland je taky fajn, a má to velmi fajn, jelikož se narodil jakožto Střelec 21.12. 1966, a třeba i v tento rok (2012) odvrátí konec světa svým hereckým výkonem. :) Lidstvo se nachází v Kosmické pavučině z temné hmoty, takže nezapomínejme na to, že jsme tu všichni, a je to pouze na nás. Tenhle seriál zkrátka je fajn optimistický, a uvidíme, zda z něj nebude nový Lost (což těžko, že...). P.S.: Všimli jste si Jakeových bot? Takové měl i Charlie v Lost. ✔

Dokonalý smysl (2011)

Hned jsem si tenhle film asocioval s Another Earth. Perfekt. Režisér David Mackenzie po propadáku Samec, překvapil. :) ✔

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Omlouvám se, že to musím napsat sem, ale tahle ČSFD projekce se velmi vydařila! Jsem plně spokojen. ✔

Den zrady (2011)

Jakže to vlastně skončilo? Gosling ji zabil? ✔

Zvědavost (2011) (seriál)

První část, ve které astrofyzik Hawking vysvětluje, jak mohl Vesmír „se stvořit“ bez Boha, je nejlepší z celé série, více mě však zajímá ten mayský kalendář. A vás? ❌

Šípková Růženka (2011)

Je běžné mít ve filmu jakoby-porno o hodnotě drobných? ❌

Green Lantern (2011)

Velmi povedený film (čekal jsem jen další standardní komiksák). Byl mi totiž předložen snad ten nejvíc duální film, jaký jsem mohl vidět. A dualita je dost důležitá, zvláště, pokud hledáte mimozemšťany. A že jich zde bylo... Jakožto zásadní nákop po 11. září, japonském tsunami i Kick-Assovi, plně dostačující. ✔

Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

Jestliže si uvědomíme, že SUMeřané byli taky SEMité de facto, lépe pak lze vstřebat myšlenku, proč (sionistická loutka) Hitler, a jeho Thule Society, se tak zajímali o semitské Hyksósy. ✔

Akta X (1993) (seriál)

Akta X jsou kultem, a je povinností se alespoň pokusit do něj dostat. :) Spousta věcí, co se dějí, dává hned větší smysl. :) ✔