Antiviral (2012)

V prvom rade to bolo iné a originálne. Film možno nebol po nejakej pol hodine už až tak zaujímavý, ale zachraňuje to veľmi, ale veľmi dobre pošahaný, pehatý herec.

Evangeline (2013)

Opasok. Stará dobrá výchovná pomôcka slovenských rodičov na neposlušné dietky. Chýbal už len plač a jaternice po stehnách a na prdeli. Rich Harmon by sa mal v hororoch presadzovať viac, ako vrah, ako beznádejne nenapraviteľná mrdka, bez štipky súcitu. Takže za Richarda. Mohlo ho tam byť viac, a menej Evangeline, a bolo by to o niečo krajšie. Pretože pokiaľ bola tá mrcha bitá, znásilňovaná a týraná, bol to fajn film. Potom to pomstychtivo zobrala do vlastných paprčí a šlo to dolu prúdom. Pozabíjala pár neprajníkov, zachránila svoju "harajuku" priateľku, pomaličky jej bledlo telo, a X ďalších blbostí, a nakoniec to síce malo niečo do seba, ale nebolo to tak úplne to pravé, čo to mohlo byť. Ps: zaujímalo by ma, ako môže niekto "preklikať film za pol hodku", veď bože, ak ste trištvrte hodinu nevideli, tak ste prakticky nevideli film, či?

Redeemer (2014)

Nepozerávam takéto filmy, nemám ich moc v láske, prakticky im nerozumiem, nevyhľadávam ich a neviem čo si mám o nich myslieť. Našla som si pár scén, hlavne tie bitky teda, ktoré boli super, ale inak nič moc. Ja proste neviem. Teda, Noaha som videla, bol skvelý ako vždy, a vlastne iný dôvod prečo som to kukala neexistuje. Navyše som musela kvôli tej svahilštine zoháňať titulky aby som si to mohla vôbec pozrieť.

Demon Legacy (2014)

Mučenie mojej duše sa zahájilo asi pri prvom "špeciálnom" efekte v tomto "filme". Trhanie môjho zdravého rozumu sa zahájilo, keď kundy otvorili papuľky. Takto to vyzerá, keď vám pevné prsia zabezpečia prácu. Vaše IQ, či talent je nepodstatný, aj tak točíme iba otrepanú kravinu bez štipky kreativity. A rada pre budúcich režisérov, "keď už neviete čo máte robiť, nakreslite na zem pentagram a zamestnajte kameramana, nezabudnite na pokokot sviečok a nejakú debilnú lebku s obrázkom. Staré bábiky, a nejaké vagíny sú tiež vítané"

Ještě rychlejší a zběsilejší (2015)

Ja to bohužiaľ nemám s čím porovnať, takže pre mňa úplne perfektne debilná komédia. Aspoň vďaka Jamesu Wanovi poznám postavy, škulavý Vinco je proste lepší než originál.. a ten policajt s detským olejčekom, ten to dorazil na plnej čiare. Nie som si síce istá, koho mal predstavovať Lucas, ale tak dobrého komedianta som nevidela už dobre dávno, tudíž je mi to jedno, zábavné od začiatku do konca.

Lepší teď než nikdy (2014)

Klasický romantický film, ale bez mladých. Musí sa nechať že v podaní postarších je to viac šarmantné, ale je to priemer.

Lhát se nemá (2014) (TV film)

Ach bože keby bolo naozaj také ľahké klamať, bol by svet ľahší. Film ide úplne cez Košice, je na komplet nereálny a dva-krát komédia to teda tiež nie je. Ale na druhú stranu to vôbec nie je až také zlé. Len sa stačí vypnúť a predstaviť si že by ste si práve vy mohli vymyslieť čokoľvek, a ono by sa to stalo. Pokiaľ máte fantáziu, máte krajší deň.

Mimoni (2015)

Nebolo to sklamanie, keďže som nič nečakala. Ale nebolo to dobré. Minions boli roztomilí v prvom zloduchovi. Teraz nie sú ani roztomilí, ani zaujímaví, ani vtipní. Ale vidím to tak, že sa môžeme "tešiť" na ich ďalšie pokračovanie.

#Horror (2015)

Umierajúce, rozmaznané, dvanásťročné, namyslené vagíny? -prečo nie.