Británie má talent (2007) (pořad)

ako je možné že my keď niečo odkopírujeme od iného štátu tak to dopadne katastroficky

Old Boy (2003)

Tento film proste nie je až tak dobrý.

Neprebudený (1965) (TV film)

Teta Ida Rapaičová bola vo filme neskonale krásna, a Marián Labuda neporaziteľne dobrý herec. Do toho príbeh od Martina Kukučína a vytvorilo sa naozaj podarené dielo. Treba to pochváliť.

Lovec trolů (2010)

Brať to ako horror sa nedá, ale brať to ako fantasy alebo nejakým spôsobom záznam z kryptozoologického výskumu, možno aj ako dokument, tak v tom prípade síce budem za debila ale bol to príjemný film. Jediné čo som nepochopila bola tá spojitosť trolov s církvou.

House of Dust (2013)

Hlavná hrdinka Emma prichádza na novú školu a zoznamuje sa s novými kamarátmi. Každý divák sa môže pokochať jej krásnymi, bielymi gaťkami. Neskôr sa celá partia kamarátov ocitá v prašnej budove, kde sa nakazia neidentifikovateľnou psychickou poruchou. Vážení diváci, sami sa presvečte, či táto porucha spôsobila absenciu farebného spodného prádla u hlavnej hrdinky, a či sa jej kamarátovi Billymu (alebo Dylanovi či jak sa volal) podarí vyupratovať všetky izby a aj starú, zaprášenú budovu. Stihne to? Bude mať dostatok čistiacich prostriedkov? Sami sa presvečte.

U Konce světa (2013)

Pegg a Frost skončia v hospode obkľúčenej potvorami. To som už niekde videla. Bol to roztomilý pivný film, možno, popravde, trochu horší než ostatné "FrostPeggovky", ale aj tak slušná sci-fi komédia.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Vyše roka mám tento seriál (tuším tri série) doma, a ani za piču sa k tomu dostať. Ale raz si na to čas určite nájdem.

Švédská trojka (2013) (pořad)

Zábavná šou, Johnny je rozhodne jeden z najlepších Youtuberov na československej scéne, aj keď slovenská Youtube konkurencia je na plač. Teddy je veľmi zaujímavý doplnok. Len tak ďalej.