Sametoví vrazi (2005)

Ten zvukovy mix je neco prisernyho, lepsi maji i dabingy na nove. V kine jsem neslysel nic jineho nez zvuk ze predu, ale to neni ten hlavni problem. Zvukar ktery doladoval postsynchroni dabing odvedl naprosto prisernou praci, za kterou by zaslouzil.... Nevzpominam si na zadny jiny film kde by jeli hlavni postavy autem a divak neslysel motor auta, odrazy od vozovky apod, kde by pri chuzi do schodu na chodbe nebyli slyset kroky, kde vsechny ruzne prostredi zneli stejne a to studiove pouze hlasy s jinou intonaci ozveny. Opravdu hrozny :( Film byl az na tento zneklidujici faktor velmi slusny pres obcas zmatenou kamerou, ktera jela v zoom modu asi jak si novodobe filmy zadaji ?.

Saw: Hra o přežití (2004)

Tak po 7edm prvni temer dokonaly Thriller*Horor originalni pocin. Skoda sceny pred koncem kterou proste hlavni dva predstavitele nedokazali zahrat a pusobi tak mirne pateticky, zaver mi to vsak rychle vyhnal z hlavy. Perfektni ! 5/5

Kostka 0 (2004)

Prekvapive velmi slusny prequel k Cube. Dozvidame se vic o principech a ucelech Kostky, ale nastesti takovym zpusobem, ze je potreba jeste si veci domyslet, coz dava prostor k pripadnemu dalsimu dilu. Pro me osobne prekvapeni po slabsi Hyperkostce. Umrti jsou mozna az prilis brutalni. 4+

Láska nebeská (2003)

Geniální romantická komedie na kterou se kdykoliv rád podívám a zahřeje mě nejen na srdci. 100%

Nenávist (2004)

Líbilo se mi víc než remake Ringu, i víc než originál Dark Water. Musím uznat že film je tak trochu zvláštní a styl někomu asi nesedne. Některé scény jsou ale fakt libový. :)

Zahulíme, uvidíme (2004)

Zklamání, ničím nadprůměrná komedie s pár povedenými vtipy.

Sexbomba od vedle (2004)

Elisha a pár povedených fórků, tento průměrný snímek nezachrání...