Kameňák (2003)

Jako dívat se na to dá.. Proste série vtipů jdoucích za sebou.. Není to žádný film, je to filmová stoka....  Ale to říkali o Pasolinim taky,,, Přehlídka špatných nehereckých výkonů střídají světlé chvilky starých harcovníků, a erotische scény, hetero typu, by měli homosexuálním rejžům zakázat zákonem... Plejáda buznů, jedna transka a holá prdel Vaška Vydry, to nám v český kienamatógrafiji vážně chybělo :/ .... Dát tomu odpad, bych neunesl, že jsem to viděl dnes podruhý (třetí). Definujte mi někdo prosím pojem film... Ano, tamhle Siffredi se hlásí....

Jak se natáčel Dámský gambit (2021)

Myslím, že tenhle seriál oslovuje fandy šachu a nezmínit Kasparova, jako poradce, je ostudná chyba. Hvězda dolů.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Myslím, že až to shlédnu podruhé, dám tomu 5*. Jsem velmi špatný šachista, ale velký fanoušek šachů. Oceňuji také výtvarnou stránku, výpravu, stehně jako u Stranger things.

Dámský gambit - Koncovka (2020) (epizoda)

Vydojilo to ze mě slz a slz... Všichni se těšili, že se uchlastá a oběsí a ona zvítězila. Jop. tohle je zábava pro mě. A moc hezký tribute hře zvané šachy. Anya je okouzlující... Opravdu.

Dámský gambit - Střední hra (2020) (epizoda)

Ano... Zatím nejlepší díl... Ale může mi někdo vysvětlit, kde se nachází na šachovnici políčko S6?

Dámský gambit - Dvojpěšci (2020) (epizoda)

Je to celkem nezáživné i přes skvělou herečku a atmosféru seriálu. Nebýt šachů, už bych šel od toho. Vždycky přemýšlím, co za inspiraci bylo jednotlivým postavám.... Z minulosti používají skutečná jména, ale současná jsou fiktivní.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Dávám 4 s váháním. Ale po dlouhé době jsem se těšil u seriálu na nové díly a byl zvědavý co bude, tak jsem si to užil a myslím, že si to tvůrci zaslouží.

The Haunting - Dvě tváře, 2. část (2020) (epizoda)

Tak tady se u mě střídaly momenty úžasu s nechutenstvím. Nejsem fanoušek žánru, moc jsem toho neviděl, ale pořád doufám, že mě dostanou... Že ten svět který se v seriálu vytváří bude nějak funkčně konzistentní, že to nebude čistě romantická nahodilost pravidel... Že se setkám s nějakou zajímavou kauzalitou... (Já vím, není to LOTR). Tedy pořád doufám, ale celkově mě seriál baví i když jsem neshlédl (zatím) první řadu .

Annyeong? Naya! - Episode 1 (2021) (epizoda)

V prvním díle, se systematicky rozprostřou postavy včetně nějaké tušené zápletky..Celkem schematické :/ ale po práci, super oddych a zábava.

Časové pásmo bylo změněno