Tři veteráni (1983)

Téhle pohádkové klasice české kinematografie jsem nikdy nepřišel na chuť. V dětství mi byl často podstrkován a viděl jsem ho nejméně desetkrát. Mě to vážně nikdy nebavilo a ničím nezaujalo a hlavně aspoň kdyby nám to tolik ve škole nenutili. [40%]

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nekontrolovatelně nabušená, adrenalinová a přemrštěná akce, při které jsem byl a dýchal s Jasonem každou sekundu jejího trvání. [85%]

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Výborný film nabytý tolika známými hláškami, že i po téměř čtyřiceti letech neztratily na své síle ani lidové oblibě a použití. Tady jsou ty nejznámější: "Marečku podejte mi pero.";"Plha se hlásí.";"Hujer metelesku blesku!"; "Hliník se odstěhoval do Humpolce." [85%]

Kult hákového kříže (1998)

V první řadě tak hustá atmosféra, že by se dala krájet a zadruhý výbornej Norton. "Jsi moc chytrej, aby ti to nedošlo." [95%]

Stvoření světa (1957)

Jako dítě jsem to miloval a měl vždycky rád příjemný hlas pana Wericha. [85%]

Rocky III (1982)

Pokud vám tělem koluje testosteron a máte zálibu pro tvrdou dřinu, tak je III. díl určen právě pro vás. [80%]

Rocky V (1990)

Přijde mi, že si Sly chtěl vylít všechen ten smutek a zklamání, co kdy měl v srdci. Nejhorší díl legendární série. [50%]

Společnost mrtvých básníků (1989)

O dobré učitele je sháňka a rebelujícího Robina Williamse, který opravdu válí, bych bral jako třídního všema deseti. Závěr by mohl alespoň několika zakomplexovaným rodičům otevřít oči a přimět je, aby si přes své děti přestali plnit sny. Díky Petere a Robine.

Mafiáni (1990)

Určeno náročným divákům holdujícím mafiánským povídkám. Mě osobně hodně baví Mafiáni jen za předpokladu, že si pustím jednotlivé scény, ale viděné vcelku mě to prostě nikdy neoslovilo. [90%]

Requiem za sen (2000)

Pocity? Neskutečně intenzivní a opravdu hodně dlouhou dobu přetrvávající. Doceněno až týden po projekci. [85%]