tchempi

okres Karviná

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 8.1.2019  01:39
    Rapl - Exekuce (S02E01) (epizoda) (2019)

Kuneš by měl vyšetřit zločin - z jeho seriálu (první skvělé řady) ukradli humor, smysluplné zápletky i napětí a zbyla jen Policie Modrava natočená v Ústí.

• 30.12.2018  23:59
    Dunkerk (2017)

Obávám se, že Nolan dosáhl svého vrcholu Batmanovskou trilogií a Inception. Teď už točí jen experimentální kokotiny. Spolu s Interstellar druhý fail. Naprosto nestravitelné.

• 27.12.2018  02:20
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Příšerné (hodnotím prvních 20 minut, pak jsem přepnul, neb to bylo nekoukatelné). P.S. Nemám nic proti tomu, když homosexuálové hrají heteráky. Herec by měl zvládnout jakoukoli figuru. Třeba Eduard Cupák hrál milovníky jak z partesu a Barney Stinson v podání Neila Patricka Harrise je naprosto luxusní. Ovšem mládeneček v tomhle díle nejen že nedokázal zahrát heteráka, on (zatím) neumí hrát vůbec.

• 26.12.2018  11:16

Budu ignorovat, že jde vlastně o multikulti agitku (hlavní linka srílanského slepejše i vedlejší afghánského doktora/myče nádobí). Hodnotím jen samotný film, a ten je na německé suchary překvapivě vtipný i dojemný.

• 26.12.2018  11:14

Dvojka Jumanji (jo, je to regulérní pokráčo) je pro menší děti než jednička. Ta byla napínavější a divák se u ní občas fakt bál, že jde hrdinům o kejhák. Dvojka je oddychovka, kdy se divák o hrdiny nebojí a jen si užívá zábavu a fórky.

• 20.12.2018  20:28
    Borg/McEnroe (2017)

Oba protagonisty jsem zažil v činné službě (neb jsem starší kousek), ale jejich zápasy jsem nikdy neviděl (neb mám jakýkoli sport u zadku). Toto ale zjevně není sportovní film. Všechny zápasové pasáže včetně (ve skutečnosti asi kulervoucího) finále Wimbledonu 80 jsou natočeny jen tak mimoděk, bez šťávy. To i zápasy ve fiktivní romantické komedii Wimbledon mají větší drajv. B/M je ve skutečnosti psychologický film, nahlížející do dušiček oněch sportovních velikánů (více do té vikingské, neb to točili seveřané). A v tomto ohledu to drajv má. Slušných 80 %.

• 17.12.2018  21:57
    Kvarteto (2017)

Kdybych to v první minutě zapauzoval a pak na ten screenshot 90 minut zíral, měl bych z toho stejný zážitek jako při standardním dokoukání.

• 20.11.2018  20:05

Na tohle jsem moc bílej, Riggsi. Plytká digitální omalovánka se špatnými triky a ještě horšími plky. Jestli chcete vidět cool film s černochy, pusťte si Bad Boys/Mizery.

• 8.11.2018  22:42

Jako by někdo natočil mládeži přístupné porno. Vykleštěné, patetické, za hranou neúmyslné parodie (hlavně „edwoodovské“ výkony imitátorů zbylé trojice Queen). Ty dvě hvězdy jsou z milosti. Jedna za Malka, druhá za vystoupení na Live Aid.

• 6.11.2018  11:57

Řezníček, Bareš a další dospělí herci jsou cool. Ale co děti? Té holčině, ač má 28, bych bez občanky pivo nenalil. Věřil bych jí postavu nerdky ze střední, ale kriminalistku fakt ne. A ten její zrzavý parťák... Kluk je v reálu stopro gay a vůbec se mu nedaří hrát heteráka, natož figuru jako takovou. Samotný seroš podle licenční předlohy je fajn. Na obrazovkách Novy rozhodně nadprůměr.

• 8.10.2018  19:57
    V hlavní roli (TV film) (2007)

Všechno špatně. Scénář, dialogy, režie, herecké výkony, kamera, střih... Ale je to špatně takovým zvláštním edwoodovským způsobem, že z toho při jointíku může být skvělá komedie. Já se u některých dada scénách řezal i bez jointíku.

• 28.9.2018  23:15
    Barry (TV seriál) (2018)

To už ve fundusu neměli jinou než Dexterovu mikinu? Nebo je to teď jednotná uniforma zabijáků? Ale k seriálu... Tohle že mělo nominaci na Emmy a hlavní představitel ji dokonce vyhrál?? A v kategorii komedií???? Páni. Nezasmál jsem se ani jednou a i zmíněný Dexter je proti tomu třeskutou veselohrou.

• 18.9.2018  01:40

Překvapuje mě, že je u tohoto „dílka“ uveden nějaký scénárista(tka). O ději se nedá mluvit a dialogy jsou čirým zoufalstvím. Spíše to vypadá, že repliky vymýšlel někdo (osvětlovač, rekvizitář...) přímo na place a během natáčení scén je za pochodu suflér házel hercům do ucha.

• 10.9.2018  01:12
    Schmitke (2014)

Nedivím se, že to mělo televizní premiéru až po čtyřech letech a že to bylo na artu. Natočit film bez jediné myšlenky, jediného nápadu... film, v němž scény nedávají smysl a střihy mezi nimi už vůbec ne... film, v němž hlavní hrdina jen 90 minut tupě zírá do prázdna, to je opravdu „art“.

• 3.8.2018  23:58

Akční scény jsou špičkové, zato scénář je pejskokočičí dort. Pustí se tu do sebe hafo vládních agentur a ještě více zločineckých/teroristických organizací, v nichž figurují zástupy dvojitých, trojitých či čtverhraných agentů. Ještě že tu máme Cruise, který je nestárnoucí, nezničitelný a má nulový pud sebezáchovy. 65 %

• 16.7.2018  18:52
    Fargo (1996)

Pokud je to opravdu na základě skutečných událostí, pak bych o nich chtěl vidět nějakou doku rekonstrukci. Ale tenhle filmový blábol s buranskými hereckými výkony a vidláckými dialogy mě k smrti nudil.

• 16.5.2018  23:53

Je to inteligentní nadčasová podívaná? Ani náhodou! Je to vtipná a zábavná blbina? Bezesporu! Je to jako kdyby Zdeňku Troškovi (v první třetině) a Jiřímu Vejdělkovi (ve zbylých třetinách) dali k dispozici ILM (či jiná) triková studia.

• 24.4.2018  12:44
    Metanol (TV film) (2018)

Kdo nemá prachy na stativ, nemá točit filmy. Roztřesená kamera ale není tím nejhorším, tím je scénář a režie. Celé to vypadá jako kdyby policajti točili na véháesku rekonstrukci deliktu a protagonisté otrocky odříkávali pasáže z vyšetřovacích spisů. Některé scény tak působí až fraškoidně.

• 15.4.2018  23:46
    Trojí život (TV film) (2018)

Scénáristické zvěrstvo.

• 30.3.2018  16:58
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Seriál postavený od A do Z na trapnosti? Já se tedy nebavil, mi bylo fakt trapně.

• 27.2.2018  21:50

Stravitelnější než původní BR. To neznamená dobrý film, jen že ho lze bez dopingu dokoukat do konce (s přestávkami). To u jedničky nehrozilo. Divák u ní usnul nebo se unudil k smrti.

• 27.2.2018  16:43

Animovaný, potravinový, pornografický, komediální thriller. Co jiného by taky divák od party huličů kolem Setha Rogena čekal.

• 27.2.2018  16:40

Původně chtěli pojmout Baywatch jako komedii, ale v poslední chvíli si nadělali do červených trenek. Kdyby to pojali po Drebinovsku, mohla to být hlína. Takhle zbyly jen fórky na zpomalené záběry a ze zbytku vznikl klasický americký patos o gerojích v koupačkách bojujících se zločinem.

• 13.2.2018  22:15
    Dívka za zrcadlem (TV film) (2018)

Tohle dílo připomíná hladovou zeď - vzniklo jen proto, aby měli tvůrci, herci a štáb, co dělat. Děj je plytký a o ničem (čtyřicítka si štrejchne s mladým a ten ji po prvním šuku kopne do hader). A přitom to určitě bylo „drahý“, jak pravil architekt v Trháku. Hlavně ty historické reálie filmu ve filmu.

• 20.12.2017  22:30

Kdo by řekl, že EP I-III nakonec nebudou nejhoršími díly ságy. EP VII byla nuda, šeď a vykrádačka EP IV. Trošku proto potěší, že EP VIII jde jinou cestou. Jenže ta cesta je tak brutálně jiná, jako kdyby Zdeněk Troška natočil Babovřesky 4 ve stylu Bergmanových artovek.

• 27.11.2017  01:03
    Humr (2015)

Ultračerná dada WTF komedie o totálně zdegenerované společnosti. V záplavě unifikovaných blockbusterů osvěžující. Škoda jen slabší druhé půlky.

• 18.11.2017  16:32
    Sousedi (2014)

Scénář a zejména dialogy to je peklo. Ještě se mi nastalo, že by mě komunikace postav (úplně všech) tak neskutečně iritovala.

• 12.11.2017  22:37
    Mumie (2017)

To je Mumie pro mladou generaci? Tak to mladá generace asi degeneruje. Něco tak infantilního jsem dlouho neviděl. Chvíli jsem měl pocit, že koukám na Jacksonův Thriller II.

• 23.10.2017  15:37

Ve filmu je asi sto padesát biblických fórků. Celkem vtipných a sofistikovaných. Ovšem zápletka je i na pohádku hodně banální a závěrečné potrestání zla vyloženě odfláknuté.

• 4.10.2017  21:54
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Toto jsou hitové seroše 21. století, které sbírají Emmy? Každý díl se vleče jako sopel a napětí je tam jako v kterékoli epizodě Doktora z vejminku. A vzhledem k tomu, že si to v seriálové minulosti rozdává bloncka s černouškem, není seriálová budoucnost se služebnicemi/konkubínami o nic zvrhlejší a perverznější.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8