Na návštěvě (2015)

Asi podle hodnocení jsem očekávala nějakou naprostou bombu, a zase až taková bomba to teda podle mě nebyla, ale asi jsou to moje předsudky protože nesnáším filmy které jsou točeny hercovou kamerou... Film má být film a né nějaký dokument. Přijde mi naprosto nepřirozené, že někdo bojuje o život ale pořád drží v ruce kameru a nahrává. Tak snad každý kdo by byl v jejich situaci použije kameru jako zbraň a omlátí jim jí o hlavu. No za mně 3 hvězdičky.

Nedotknutelní (2011)

Tohle byl opravdu skvělý film od začátku do konce! Skvělé!!!!!

Nenávist (2002)

Ostřílení diváci hororových filmů s vyvinutou intuicí a darem vidění do budoucnosti, kterým nedělá problém se nechat vtáhnout do děje filmu, musí při zhlédnutí tohohle strašidelného hororu pořádně zvednout všechno ochlupení v těle, jako u mě.

Nevina (2021) (seriál)

Naprostá bomba

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Tak tomuhle já říkám horor podle mého gusta! Výborný hafo, hafo, hafo. Splnil všechny účely, které jsem od něho očekávala! 5.hvězdiček si právem zasloží, už jen s toho důvodu, že dnešní horory, jsou spíš sračky. Režiséři hororů by se měli podle tohoto filmu dosti přiučit....

Noční můry z temnot (2019)

Teda ukázky k filmu naprostá bomba... Bohužel realita někde úplně jinde... Opravdu film pro náctileté a to zakončení byla třešnička na dortu. Rozhodně nestojí za tento film vyhodit peníze 😉

Obhájce (2011)

Dost dobrý !!!!!!!!!!!