Will a Grace (1998) (seriál)

Vážně nudný a málo vtipný ne-li vůbec vtipný sit-com. To tedy nechápu, jak mohl konkurovat seriálu Friends?!

Lucie, postrach ulice (1983)

Lucie, postrach ulice - rodinný a rádoby vtipný film, který mě neohromil. Už jako malou mě to moc nebavilo. 2* dávám za zelenýho a modrýho bez kterých by se mohli jít klouzat!

Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Atmosféru to má občas slušně hustou a ačkoliv dnes bych nedala více jak 3*, tak patřím mezi ty, které bavilo dříve tento seriál sledovat. Teď bych na to ale koukala se zdviženým obočím ...

Goyangyi : jookeumeul boneun doo gaeui noon (2011)

Ten originální název je ale strašidelně dlouhý ... možná víc, než byl strašidelný samotný film. Jak jsem čekala, ani u tohoto hororu jsem se nebála. Zato mě dokázal dojmout konec filmu a že jsem po celou dobu netušila, že budu muset zatlačovat slzu. Herci byli sympatičtí a ten nápad se ztracenou "kočičí" vnučkou také nebyl špatný, ale takových podobných nápadů tu už bylo ... Přesto si myslím, že si to zaslouží 4*, už za ty kočky a Min-Young Park.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Já prostě nepatřím mezi poblázněné fanoušky tohoto kouzelnického blafu ... 3* dávám za nápad, efekty a hudbu.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Náhodou to nebylo zase tak špatný a pokud podle vás ano, tak jste měli dát hvězdičku alespoň za Kyslíka :D

Mlčení jehňátek (1991)

Tady jsou slova asi zbytečná a když ne, tak už stejně bylo vše napsané. Ale i tak - něco z mého názoru: Výborně natočený, výborně napínavý thriller, kde si na výbornou zahráli Anthony Hopkins a Jodie Foster a střihli si tak asi jednu z nejlepších a nejvýznamějších rolí svého života. Špatně nehráli ale samozřejmě ani ostatní herci. Dík patří hlavně režisérovi Jonathanu Demmeovi a Howardu Shoreovi za hudbu, protože ta hudba se tam hodila prostě skvěle.

Jackass 2 (2006)

Já se u toho bavila neskutečně, protože popravdě neznám žádné jiné osoby se stejným psychichickým narušením jako jsou vidět v téhle šílenosti.

Matýsek (2006) (seriál)

Děti by jistě hodnitily jinak, ale tohle je vážně vážně infantilní. Infantilnost z toho číší na kilometry daleko ... Ale pro dospělé to není a co si pamatuji, tak neteři se to moc líbí :)