Bílé peklo (2001)

Ještě teď je mi z toho zima. Vážně síla ... Válečný film zase z trochu jiného pohledu, což je fajn.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Normálně sci-fi zrovna nemusím, ale tenhle film mi přišel hodně emotivní, rozhodně jsem se ani trochu nenudila, zaměstnalo to jak mojí mysl, tak pocity. Haley Joel Osment a Jude Law byli skvělí.

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Je to tak roztomilé,hravé a mnohdy i vtipné, že je to možná i na čtyři, ale mě tihle čmeláčci zase až tak neberou, nevím proč.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kdo by si neoblíbil tyhle žluté tváře :) I když oblíbenost je samozřejmě největší u rodinky Simpsonových. Zaručeně mě vždy rozesmějí i dvě sestry Marge s vychlastaným hlasem ... Nechápu časté srovnávání s Futuramou, protože ta jde úplně mimo mě.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nejprve jsem si myslela, že tento seirál není tak dobrý a říkala si, že je přeceňovaný, ale chyba! Ne každý díl je jen o legraci, ale vlastně i smutné scény jsou zakončeny vtipem ... Takže když se chci zasmát a moc nepřemýšlet nad dějem tak vím, že si mám pustit tenhle "ledžndery" seriál s kopou sympatických herců :)

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Je to vážně blázen, jinak se Bear Grylls nazvat nedá, ale mě se to jeho "šílenství" líbí.

Černá labuť (2010)

Jedna z mých oblíbených hereček Natalie Portman, která zase udělala z filmu něco neskutečného díky svému hereckému talentu, který jí nikdo neupře. Mrazivé drama o krásném snu jedné baletky, který se stane špatnou noční můrou jen kvůli vytoužené roli. Darrenovi Aronofskému patří další velký dík. Rozhodně doporučuji.

Prokletý ostrov (2010)

O DiCapriovi vím už dlouho, že je výborný herec a teď se mi to zase jen potvrdilo. Jeho herecký výkon, dobovou stylizaci i prostředí filmu jsem si velmi užívala a na konci jsem se neubránila nepříjemnému pocitu. Na takový ostrov bych se tedy rozhodně dostat nechtěla. Co je vlastně realita? Bezmoc hlavního hrdiny Teddyho je v tomhle filmu nezáviděníhodná.

Frida (2002)

Film plný temperamentu, vášně, ale také bolesti ... ale občas jsem se i zasmála. Salma Hayek ztvárnila Fridu Kahlo velmi povedeně i když její tvář byla na tuto roli moc krásná a stále jsem se nezbavila pocitu, že sleduji spíš jí, což jsem - jak čtu nebyla jediná. Ale z výběru hereček co znám byla jistě nejlepší volbou. Frida ve mě po shlednutí zanechala hřejivý i smutný pocit.

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Někdy přínosný pořad a někdy se ta snaha vyplatí. Jsou ale i situace, kdy obžerství zvítězí nad paní doktorkou.