Mladší o pár let (2010) (pořad)

Náhodou, mnohdy to lidem jenom prospěje ... Někdy je to už na pováženou ...

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Vždy když tenhle western dávají v tv, tak se na něj vždy s chutí podívám a díky tomu, že je tam opravdu nespočet kvalitních hlášek, tak se i zasměju :) Winnifred (u hrobu): Už je to tak, matičko. Tvoje dceruška bude ženuška synáčka továrníčkova. Tornádo Lou: Nebudu rušit vaše rozjímání. Půjdu si natrhat trochu hřbitovního kvítí. (Znenadání se objeví Hogo Fogo.) Horác “Hogo Fogo“ Badman: Moc si to maluješ, křepelko! (Vezme Winny do náruče a zápasí spolu.) Winnifred: Chlípný hnusníku! Hnusný chlípníku! ... A Miloš Kopecký byl výborný :)

Jenifer Lopez: Let's Get Loud (2003) (koncert)

Super koncert nabitý pozitivní energií, Jennifer je celkem dobrá zpěvačka, která má co nabídnout a to nejen hlasově :) Já jsem se za celou dobu skvěle bavila!

Bezejmenní (1999)

Rozjezd skvělý, díky němu jsem byla napnutá jak se film bude vyvíjet dál a jak dopadne. Konec byl ale oproti začátku slabota. Ke všemu dost věcí, které tam byly podle mě postrádaly smysl.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Fakt skvělý, nikdy bych nevěřila, že budu žrát válečný seriál. Tomuhle se nedá dát méně než 5*, protože je to prostě kvalita. A dokonale se tam hodil Damian Lewis!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Je to droga ... Pro tenhle seriál mám vážně slabost. Dokáže mě vždy zaručeně rozesmát a zvedne mi náladu. A co se týká nejoblíbenější postavy, tak to asi nedokážu určit, na každém z nich mám něco ráda :)

Sex ve městě (1998) (seriál)

Můj oblíbený seriál, u kterého mě mrzí že už nepokračuje a není víc a víc dílů (ale v nejlepším se má přestat). Z nouze si asi budu muset pouštět staré díly pořád dokola.

Sladká Laura (2005) (seriál)

Nechápu to množství odpadů, musím to trochu vyrovnat třemi hvězdami, protože podle mě existuje víc horších a slabších telenovel. Je ale pravda, že je to hodně předvídatelné, což je velké mínus. Nejlepší byly asi začátky - Sladká Laura & Miriam a Robert. Nejsem ale blázen, neviděla jsem všechny díly a velký fanoušek také nejsem.

Česká miss (2010) (pořad)

Ta hvězda je za Jean-Claude Van Damma! Jinak nuda a je to čím dál horší.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Úžasný dechberoucí dokument, miluju dokumenty a zvláště ty o přírodě a zvířatech. Mě tenhle dokument hlavně dojímal, protože je jen na nás lidech jak dlouho ještě tahle zdokumentovaná krása vydrží.