Válečné hry: Za prahem smrti (2011) odpad!

TVL já jsem ale úchyl, když čumím na takovou sračku, kterou musel dát dohromady štáb složený z dlouholetých LSD toxikomanů, kteří dva dny před započetím práce museli začít abstinovat. Ty záběry na ptáčka, kobylku, žábu a kdovíjakou ještě havěť. "Drž hubu děvko", řekne padouch a zajatou dívku podřízne jak prase - a následuje muzika jak při odpanění Belly v Twilightu...tak tenhle kousek mě fakt asi dostal ze všeho nejvíc. Ovšem "poslední výstřel" a poslední padouch je mrtev - a záběr na obláček dýmu z hlavně...jak kdybych si mobilem natočil mou elektronickou cigaretu s vybitou baterkou...tak to taky bylo dokonalý. Dokonce natolik, že jsem si ten záběr zopakoval, abych se ujistil, že jsem viděl dobře. Co se týče dialogů, tak by mne zajímalo, zda to opravdu vymyslel scénárista a nebo ta banda z tvůrčí skupiny...sakra a teď už nevím jméno bosse těch našich dabujících dervišů. Vše ostatní jsou už jen takové sračky, že je škoda to komentovat...to prostě musíte vidět. Kdyby tohle někdy někdo smahnul na placku a zakopal na hřbitově, tak bude mít na triku apokalypsu zombie, protože tohle by fakt vyhnalo i mrtvýho z hrobu. :-D

Zrození Planety opic (2011)

Přes všechna plus a mínus, která nehodlám rozpitvávat, pouze jedno slovo: PĚKNÉ.

Dcera jako rukojmí (2010)

Tak přemýšlím, zda jednu hvězdu za Austinovu snahu, nebo odpad za všechno ostatní. Po shlédnutí tohoto kousku už mám plné pochopení pro ty z nás, kteří chtěj ženskou jen vojet a pak zahrabat...bože!!! jak já si přál, aby v tom filmu tu Máňu s řeckým jménem někdo zabil a zašlapal do země!!! Vždyť to nebyla dcera, ale uječenej smrad z čokla od boudy!!! Už to mám. Dám jednu hvězdu Steveovi za utrpení, kterým si při točení s tou nejprotivnější fofrškeblí musel projít, protože tohle nemůže vyrovnat žádnej honorář na světě. Už sem ve filmech viděl hafo ultra, mega, giga protivnejch frnd, ale tohle byl fakt vrchol. Snad už nikdy na nic takovýho nebudu muset civět jen proto, abych se dozvěděl, jak tohle skončí. Opravdu jsem vydržel do konce jen proto, abych viděl, jak jí shoděj ze skály za Stevem. Kdyby letěla, tak bych snad přidal i ještě jednu hvězdičku. Možná, že kdyby to někdy někdo natočil pořádně a navíc nechal Mařenu sletět v první minutě ze skály, tak slíbuji dát všech 5*. Technickou stránku filmu nemá cenu rozebírat, protože bych dubloval mé rozhořčení z tohoto dílka. Teď abych si pustil šmoulíky na uklidnění. Howg

Princ z Persie: Písky času (2010)

Nedovolím si dát odpad jen z toho důvodu, že jsem film zatím neviděl do konce (a to už jsem to zkoušel třikrát). To prostě nešlo. Sorry všem, kterým se to líbilo. Asi jsem se na film až příliš těšil.

Avatar (2009)

I přes 3D je film tak trochu plochý (POZOR nemluvím o Zoe). Ale i tak je móc a móc pěkný a dostal jsem od něj odhaduji přes 90% toho, co jsem očekával. Takovéto filmy patří k mým NEJ, neboť stačí htlat co člověk dostane na talíř a není nutné přemýšlet nad tím, jak se to jí.

Děti kukuřice (2009) (TV film)

Šmánkote jak já jsem se těšil, až ta škaredá uštěkaná pička zdechne. Když zdechla, tak už to pana Borcherse přestalo bavit. Asi se mu tam ta blbka líbila nebo jí klátil, dokud mohla na plac. Když začaly vzpomínky na Vietnam, tak jsem začal s lítostí vzpomínat na tu uštěkanou blbku a bylo mi líto, že už tam nehraje. Ti parchanti hráli, jako když za to maj dostat jen lízátko a toho kukuřičnýho bubáka jsem nějak moc ani nepochopil. Jednu hvězdu dávám za toho psa, co si válel kulky na silnici a jednu za ten připouštěcí rituál, při kterém ti malí smradi slintali. To byly jediné dva světlé a zábavné body celého díla. To ostatní je na palec dolu a ode dneška jsem připraven nejíst kukuřici, protože mi jí tímto dílem znechutili.

Hitler kaput! (2008) odpad!

Tak jsem si myslel, že na nedělní odpoledne to bude stačit, ale asi nerozumím východnímu humoru. Šňupající Hitler mě fakt nechytil. Deset minut bylo víc než dost, víc bych nepřežil a asi bych se musel dát na koks, abych to mohl shlédnout celé. Koks mě neláká a tak si raděj otevřu pivo a pustím si jinou píčovinu, která dá aspoň dokoukat. Za mě palec dolu a 0%.

Uvnitř (2007)

Teda až na pár maličkostí prvotřídní filmes skvěle utopenej v krvi. Zato dabing! I pán pařmenů byl asi lepší. Jestli ještě někdy narazím na film dabovanej perla group, tak se asi dám na terorismus. Ale co, dobře mi tak. To mám za to, že jsem nešel do kina a nepodpořil darmožrouty z osa. Vy kdo čtete tyto řádky, aby jste se dozvěděli, zda se na to kouknout, tak vězte, že ano. Jen to chce původní znění s titulema. A pak také pozor! Neberte si k filmu pamlsky, mohli byste je vidět v ruce před vložením do úst a pak ještě jednou, až budou na zemi. ;-)

Na břehu (2000) (TV film)

Je to asi půl hodiny (je neděle 11.45 hod), co jsem dokoukal a nevím co říci, neb zde již vše zaznělo. Nejsem na dojáky, ale oba díly jsem sjel naráz a i když jsem si šel pro pití, tak jsem musel dávat pauzu. To už se mi fakt dlouho nestalo a to je film už přes deset let starý. Půl bodu dolů za Assanta a 1 bod dolů za Wardovou (ta mi fakt skoro polovinu její stopáže vadila). Ostatní chyby jsou při tomto formátu a kvalitě zpracování naprosto zanedbatelné a v hloubce poselství nicotné. Celkový dojem: ... bomba ... jaderná.

Jméno růže (1986)

I přes několikeré shlédnutí mohu říci, že film je stále ready. Jeho stopáž ani nepocítíte, zakousnete se do příběhu a najednou je prostě konec. Krásně surový středověk s pěknou atmosférou včetně hudebního doprovodu. Sean Connery je (jako ostatně všude) přesvědčivý a když jsem film viděl poprvé, tak mne naprosto dostal Ron Perlman. Jméno růže má a myslím, že stále mít bude své jméno a ten "natažený ukazováček směrem k černoprdelníkům" naprosto přesně funguje.