Den Šakala (1973)

Tak tohle mi přišlo opravdu hodně dobrý, nečekal jsem tak kvalitní film, ač mi Šakal s Willisem připadal skvělej, tak za tímhle počinem značně zaostává! Zcela zasloužených 5*

xXx (2002)

A proč jako ne? akční vymejvárna jako prase, vypnout škebli a nechat se pohltit scenériemi, auty a zbraněmi. Nenáročnej film, nejsou ale takový občas potřeba?!

Zabiják Joe (2011)

Tohle jsem teda nečekal, McConaughey předvedl, že mu není cizí i jiná role než nějaký ten beachboy, Juno Temple byla zvláštní ale pěkňoučká. V KFC si asi chvíli něco nedám, zabiják Joe mi na konci filmu ukázal, že je daleko větší magor než sem si ze začátku myslel.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Film je některými označován jako kult, pro mě tedy kultovní nidky asi nebude, tím ale nezastírám, že některé scény a songy se mi nelíbily. Jen mi to prostě nepásne tak nějak dokupy. Samozřejmě výkon Tima Curryho je parádní a mladá neokoukaná Susan Sarandon se mi tu taky moc líbí. Trošku silnější tři hvězdy.

Divoši (2012)

Jak to vidím já? Ze záčátku je to fakt super a film baví, potom tomu dochází tak nějak dech, líbili se mi herci, scenérie a tak ale čekal sem o něco víc. Sice 4* ale slabé.

Naboř a ujeď (2012)

Občas zábava, občas nuda, je to opravdu ten typ filmu, který skouknete, řeknete si dobrý, ale znovu už to vidět nemusím. Bradley Cooper s dredama ale potěšil:) Za tři hvězdy, nic víc nic míň.

Superbad (2007)

Ano, je to jedna z těch lepších teen komedií, celkem sem se bavil, nejlepší byly asi scény s policajtama. Ač bych rád tak na tu čtvrtou hvězdu to prostě u mě nemá. Silné tři ano.

Rock of Ages (2012)

Já jsem se skutečně bavil, tahle hudba to je moje! Tom Cruise mi tu dokonce ani nevadil a to je co říct. Ano, je to pohádka, ale já tyhle bbosti docela můžu. Brand s Baldwinem byli celkem vtipná dvojka:) Nic náročnýho, vypnout a nechat se unášet hudbou. Takové moje Guilty pleasure.

Argo (2012)

No Argo není až zase tak líbivým filmem, a to víc bych ale chtěl pochválit režiséra jak dokázal pracovat s herci a navodit tu správnou, napjatou atmosféru. Opravdu o napětí zde není nouze. Herecké výkony parádní (Arkin, Cranston, Goodman), Ben Affleck by se měl věnovat opravdu asi jen režii. Nevím nevím třeba takový Ed Norton nebo Liam Neeson by mi do tý role pasovali víc (čistě můj subjektivní názor) Film hodnotím za čtyři silné hvězdy.

Expresní zásilka (2012)

Něco pro nás Bikery:) má to skvělý tempo, kameru a herce. Slušná zábava.