Dexter (2006) (seriál)

Můj nejoblíbenější sériový vrah:)

Oggy a škodíci (2013)

Bohužel jen za tři, seriál o modrém kocourovi mám hrozně rád, ale film se moc nepovedl, nemá to spád a není to takový masakr jako seriál, škoda.

Muž s cejchem smrti (1990)

Já prostě rád tyhle starý Seagalovky. Važme si těhlech jeho pár starších počinů, neboť jeho novodobější tvorba ja děs, hrůza a sodomie.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Doktůrky mám opravdu rád, JD a jeho představy, vztah JDho a Turka:) Nejvíc se mi však líbí Sarkasmus Dr. Coxe a zlomyslný Dr. Kelso.

Stalingrad (1993)

Pěkně udělaný film, zajímavý pohled na věc z druhé strany barikády. Fajn vidět, jak náckům pomalu vyprchával elán. Německou tvorbu teda vůbec nemusím, ale Stalingrad a film Ponorka nejsou vůbec špatné.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Vysoce návykové, pozor na to. Moc se mi líbí, jak je seriál postavený a ukazuje hodně za zákulisí zpravodajských služeb. Co se herců týče, tak abych řekl pravdu, velkého potenciálu Claire Danes jsem si všiml až v tomhle seriálu, no a Damian Lewis je už několika projekty osvědčená stálice, která nezklame. Jeho hraní se mi opravdu hodně líbí. Sleduju dál a jsem zvědav kam se bude seriál ubírat.

Pravdivá romance (1993)

Tenhle film jsem viděl zatím pouze jednou, ale přesto nad ním občas přemýšlím, nad scénami, které se mi prostě nesmazatelně vryly do paměti a proto jsem své hodnocení zvedl ze 4 na 5 hvězd. Je tu poněkud svérázná romantika, brutalita, vtip a kvanta hvězd. Christopher Walken s Denisem Hopperem prostě geniální, Gary Oldman skvělej a postava Brada Pitta potěší:) Film jako celek působí kure*sky dobře a vše jen podtrhává soundtrack Hanse Zimmera. Tohle jsem rozhodně neviděl naposledy! Thank you Tonny Scott, R.I.P.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Docela mě mrzí, že jsem se k tomuto dílku dostal až teď. Opravdu krásný rozbor myšlení manipulativního psychopata. Potěší i účast českých herců (konečně ve filmu, který za něco stojí). Výkony Carlyla, Stormara a Schreibera prostě vynikající.

Machři 2 (2013)

Tohle mě mrzí, na to jak se mi jednička docela líbila, měla celkem vtip. Tak tohle je Sandlere docela trapas, u kterýho se moc lidí nezasměje.

Top Gear: Bondovský speciál (2012) (TV film)

Miluju celou sérii o agentu 007, tudíž seriál o Bondových vozech hodnotím za plný počet. Auta prostě úžasný.