Rocky (1976)

Naprosto skvela podivana,jak dostal obycejny boxer moznost boxovat se sampionem.Trosku me mrzelo ze nevyhral,ale myslim ze je to jen dobre jinak by bylo jasne ze v dalsich dilech pokazde vyhraje Rocky.

Rocky II (1979)

Je sice pravda ze scenar neni dobry jak v jednicce,ale za to konec je skvely.proto 4*

Odplata (1999)

Mel Gibson je proste skvely.Hral ganstera ktery zachovava klidnou hlavu a chce jen jedine,a to svoje prachy.Konec byl skvele zakoncen,jak vyridil nekolik lidi najednou.

Dlouhá cesta (2002)

Moc pekny romanticky film,skoda je jen ze ten konec je tak zkraceny,mohl byt daleko lepsi a vic emocialni,ale jinak prijemny film pro klidny vecer s vasi druhou polovickou ;-)

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

tenhle dil sem videl prvne ze vsech prcicek uz kdysi a pobavil jsem se dost.nejde nijak o to ze to nema hlavu ani patu ale hlavne se pobavit,a to ze se nekomu zda preplacane vtipy,tak to uz je jeho problem.Sranda musi byt dokud clovek je mlady a nebyt nejaky stary mrzout.Ti co to hodnoti spatne serii Prcicek by radsi chteli podle me komunisticky rezim,vsechno cenzurovat,ale potomv tom filmu nebylo nic smesneho :D

Prci, prci, prcičky (1999)

Komedie plna silenych napadu,trapasu a mnoho dalsich blbosti,ale clovek se musi zasmat nad tim,takze na pobaveni urcite dobre.Ve filmu sou proste vtipy ktere narazi na sex a vse okolo nej,ktere dokazi pobavit.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Pripadam si asi na csfd jako jediny teenager,protoze co teen komedie tak vsichni rikat to same: "Odpad". Jedine co hodnoti dobre sou dramata vyhrabane z roku 1 2.Je ovsem pravda ze kazdemu se libi neco jineho,a hold ja mam rad vesele komedie.Ja si myslim o teen komedii ze sou vsechny stejne,proste je to o trapasech,blaznivych napadech a delani ze vseho srandu.Je to urcene pro mlade lidi a ne tricatniky a vic,ti maji vetsi uz rozum a zda se jim trapne takove filmy.Dokud je clovek mlady ma si ho uzivat ci zpestrit.Tod muj nazor:))

Vlajky našich otců (2006)

Tento snimek se mi libil,sice se moc neukazovaly bitvy,ale urcite je tento snimek zajimavy.Diky jedne fotce 3 vojaci delali ze sebe delat reklamni postavicky,zatimco jejich pratele umirali v boji.Lidi kolem nich jen touzili po penezich a jak zbohatnout na nich.Jak jeden z vojaku zminil ve filmu:"Ja hrdina nejsem,hrdinove jsou ti co padli v boji za svou vlast."

Vzpomínky (2006)

Ze zacatku sem myslel ze to bude celkem obycejny triller,ale asi v polovine filme sem nemohl odttrhnout oci od obrazovky.Nejvice se mi libilo jak se vratil do minulosti a nemohl nijak zmenit ji.Ale co mi vrtalo ke konci hlavou,zdali by bylo miozne kdyby se setkal se svym ja z minuloti.JInak muzu rict ze ke konci to nema vubec chybu,vrele doporucuji:)

Ghost Rider (2007)

Jelikoz jsem fanda Nicolase tak musim dat tomu filmu 4*.Podle me je to dobry film,efekty sou dobre,sice scenar je trosku odbyty ale me to az tak nevadilo.Pobavil jsem se dobre u toho