Wilfred (2011) (seriál) odpad!

Možná travní vyhulenci si mohou k seriálu přičíst 2 hvězdičky a jednu vyznavači nechutného fekálního humoru. Pro běžného diváka to rozhodně není k smíchu a ani ke koukání. Vydržel jsem 3 díly tiše doufajíc, že se to časem vylepší... Naopak čím dál horší a ubožejší.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Pobavilo a to je hlavní. Je to vtipné, svižné a vůbec mi nevadí že scénář je modernější verze Mortal Combat. Být holka nebo gay asi bych dal o * méně, ale jako chlap nemohu dát "jen" 3 hvězdy. Takže 4 za krásné holky :-)

Náhradníci (2009)

Podle mě nedoceněný film. Originální námět, prostředí a detektivní pátrání se povedlo skloubit na výbornou.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Scénář z céčkového akčního videofilmu obalený excelentními filmovými efekty, partou těch nejlepších z nejlepších akčních (důchodcovských) hrdinů a skvělými hláškami. Je to přesně to co jsem chtěl konzumovat a i s pověstnou třešničkou na dortu Chuckem Norrisem.

Na ostří nože (1997)

Kvalitní herecké obsazení s výbornými výkony hlavních představitelů, krásná příroda a z x krát použitého nápadu se stává výborný film. Vše co se ve filmu stane je uvěřitelné a reálné.

Milionový lékař (2009) (seriál)

Nenáročné odpočinkové pokoukání na americké milionáře a jejich zázračné nemoci. Je to divné, že nemají rýmu, kašel, teplotu nebo housera, tak jako my obyčejní lidé :-) Zřejmě platí, že čím větší má člověk konto, tím kurioznější má nemoc a úrazy.

Bitevní loď (2012)

Hned v úvodu upozorňuji, že 3 hvězdy si zaslouží jen a pouze digitální emzáci, jejich zbraně a vybavení. To co předvedl scénárista si zaslouží jedině kopanec do p.... A bohužel ani herci nemohli zachránit stupiditu dialogů a děje. Navíc není na nich ani znát, že by se to zachránit snažili. A závěrem. Pro fanouška sci-fi to určitě stojí za shlédnutí. Pro běžného diváka s alespoň polovinou funkčního mozku, kterého zajímá děj, je to odpad. Jedinými slušnými herci s kvalitními výkony jsou zde opravdu pouze emzáci.

Rychlejší než smrt (1995)

Ačkoli příběh hlavní hrdinky je vykrádačka Tenkrát na západě, na mladou Sharon Stone se kouká stejně dobře, jako na Charlese Bronsona. Pravda. Oba mají velké charisma kvůli jiným přednostem. Film ale není ani trochu nudný a vedlejší i hlavní postavy střelecké soutěže jsou krásně napsané i zahrané. Navíc z Gene Hackmana zlo stříká ze všech pórů a pan herec zde jako vždy podává excelentní výkon.

Ctihodný občan (2009)

Oba hlavní protagonisté zahráli své party velice uvěřitelně. Jejich duševní přerod zvládli na jedničku. Kdyby scénáristé ubrali na vraždění a více dramatických scén se odehrávalo v soudní síni, neváhal bych dát pět hvězd.

Král Škorpión (2002)

Příjemná podívaná hodně blízká filmům s Arnoldem Schwarzeneggerem v roli Conana.