Most (2011) (seriál)

Bolo to napínavé, ale zároveň mi to prišlo dosť nereálne prepletené.

Jump street 21 (2012)

Prvá polovica predvídateľná a miestami trochu trápna, druhá to napravila.

Temný případ (2014) (seriál)

Cítim sa zvláštne. Na tom seriáli sa mi páčilo úplne všetko, okrem samotnej detektívnej linky. Tá mi neprišla nejak zvlášť zaujímavá. U krimi seriálu s "detective" v názve by som si to predstavoval inak... ale ak bude pokračovanie, pozrel by som si ho.

Kafe a cigára (2003)

Tento film je ako káva. Zbožňujem jej vôňu, ale nechutí mi. Prvú polovicu by som z väčšej časti kľudne vyhodil. Druhá bola super.

Mulholland Drive (2001)

Jednotlivé scény samy o sebe boli všetky výborne natočené a zahrané. Spolu mi to ale jaksi nezapadlo do seba.

Povinnost a čest (2012)

SPOILER ALERT! Hodinu a pol trvajúca prestrelka, ktorá bola síce slabučká po stránke scenáristickej, ale zato natočená vynikajúcim kameramanom. Hm, v úvode komentára som varoval pred spoilerom a pritom som nevyzradil nič z deja. Tak to preto, lebo dej nestojí za zmienku.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

Neviem, prečo všetci záporáci neustále držia v rukách strelné zbrane, keď s nimi netrafia ani slona na dva metre. Ja viem, je to iba komiks... Nič geniálne. Ale zábava to bola. Za Jokera palec hore.

Rivalové (2013)

Zdalo sa mi nemožné, aby nejaký film o nejakých dvoch opičkách za volantom (nie som fanúšikom Formuly 1) mohol mať skóre "93% 5. nejlepší film 150. nejoblíbenější film". Tak som šiel do kina. A on bol vážne dobrý. Ale je možné, že hodnotenie trošičku znížim (kiežby sa tak dalo ísť na 4 a pol) potom, čo mi z krvi vyprchá benzín.

V zajetí démonů (2013)

Dalo by sa to odbyť slovami: film o strašidelnom dome číslo 4291, zas a znova to isté ako 4290x predtým. A bola by to pravda. Ale keď je to tak pekne natočené... :)

Insidious (2010)

Prvá polovica plná neistoty bola fajn, tam som sa bál, ale defilé strašidiel mi naopak prišlo úsmevné.