The Cloverfield Paradox (2018)

Za ten konec dávám 5 hvězd protože na to sem čekal už od konce jedničky! :D

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel (2017)

Zkouknuto na Amazon Prime.... Stejne jako u The Division pekne natoceny prequel ke hre. Najde se tam trocha akce vysvetli se neco malo z intra hry a ukaze se proc je Ghost Team vlastne vyslan do akce. Presne tam kde kratas konci, tam hra zacina.

Assassin’s Creed (2016)

Táák film máme s přítelkyní za sebou a ted vám sem hodím první dojmy...... Film je dle mého povedený starter filmové serie. Ano jak bylo dříve řečeno děj se odehrává tak ze 65% v přítomnosti, ale to vůbec nevidím jako problém.... Byla potřeba nějak zavést hlavního hrdinu a nastavit dějovou linku. Animus je zajímavě zpracovaný. Neni to jen tupá židle kde by se zázrakem člověk vše učil, naopak (jak bylo vidět v traileru) je to obrovská hydraulická paže a vše co subjekt vykoná ve vzpomínce vykonává v realitě (čili schopnosti, postřeh a svalová pamět funguje) Parkour je opravdu skvěle proveden kaskadery a herecké obsazení je alespon pro mě příjemné. Závěrem je to prostě první díl který končí otevřeně a má ambice na dobré pokračování třeba i s větší dávkou minulosti :)

Autosalon (2005) (pořad) odpad!

Hrůza děs... parta blbů se snaží hrát si na Top Gear testují auta co už jiné pořady měli před rokem a ještě se u toho snaží být zábavní.... Nejhorší je to tlustý prase co ví o autech úplné a smradlavé h****o.... Jediný kdo to trochu zachranuje je Sršen ale ten zná jen motorky takže vlastně taky nuda

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Není to pořad pro lidi co berou Mladoboleslavskou slepičárnu a smradlave VW jako vrchol automobilismu.... Tady jsou hlavní superauta a černý britský humor těch tří bláznů :) Plus mě opravdu pobavili komentáře kde si tu lidi stěžují že v pořadu o autech jsou jenom auta :D :D

Sedmý syn (2014)

Čekal jsem a těšil na řádnou fantasy a určitě to mělo i takový potenciál.... Julianne tam byla neuvěřitelně sexy a krutá i Bridges se mi líbil, ale hlavní hrdina byl totálně nesympatický a nudný.... A pak nejhorší bylo stejně to že začátek byl fajn ale jakoby jim v půlce filmu došli prachy i nápady tak to prostě najednou rychle dokončili. V podstatě jsem tam neviděl žádné řádné finále na které jsem se těšil... Noo škoda mohlo to být dobré

Transformers: Zánik (2014)

Naprosto Epic!! Michael Bay si s tím opravdu vyhrál... Příběh je temnější a opravdu napínavý jak kšandy. Samozřejmě se tam divák několikrát dokonale zasměje. Auta jsou tam opravdu luxusní jako třeba Custom Camaro SS 1967 nebo Veyron Grand Sport Vitesse Byl jsem na promítaní IMAX a opravdu jsem si zvuky a záběry na vozy užil. Akční scény a boje jsou přehledné. Co se obsazení týče herci podali parádní výkon a samozřejmě tam vévodí Mark Wahlberg a Stanley Tucci :) Doporučuji jít na originální znění páč co jsem slyšel tak dabing stojí za velké ho*no :D

Na hraně zítřka (2014)

Včera večer jsem byl na MovieZone.cz předpremiéře Na hraně zítřka tak vám povím své dojmy. :) Velice zajímavý nápad s dobrým obsazením a skvělými akčními scénami. Člověk se během filmu vůbec nenudí stále se tam něco děje ať humorné stále se opakující umírání Cruise nebo různé jiné hlášky co tu nebudu spoilovat. Film je originální i když tam je pár klišé ale tak co na tom vůbec nesejde hlavně že je to parádní a zábavná podívaná. :)

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Zašel jsem na 2D promítání s titulky a můžu říct že se mi to moc líbilo... Akční scény jsou dokonale propracované efekty podnícené hudbou od Zimmra spolu DubStep mixáží se k tomu perfektně hodí.. Příběhově se odhaluje více tajemství a samozřejmě vnadí na další díly který nás ještě budou čekat... Rozhodně se mi líbí nový Spiderman víc než v podání umělého a nesympatického Tobeyho :)

Need for Speed (2014)

Musím říct ze po tom co na to různí lide házeli spinu jsem se bal ze mě to po ročním čekaní zklame, Ale právě naopak!!! Na plyn se tu slape opravdu už od samého začátku ani chvíli se člověk nenudí..... Ano příběh je jednoduchý atd. ale přece jen jde tu hlavně o nádherná super auta. Je tam i par velice vtipných scén a cely sál se při nich naplno smál... Teď k vystupujícím autům.... Skvěle propracované kopie originálů jsou opravdu věrohodné včetně zvuku a díky tomu ze veškeré scény byly točené kaskadéry a nebo primo herci tak to má opravdu grady Takže verdikt.... Za mě 100% lepší než FaF které už se hlavně soustředí na příběh a na auta se tam kašle.... Opravdu se mi film moc líbil a mé přitelkyni také. Vřele doporučuji zajít do kina ve 3D nebo ještě lépe na 4DX stoji to za to