Godzilla no gjakušú (1955)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. V jistém úhlu pohledu bych se dokonce odvážil říct, že to je nejslabší díl ze staré ságy, ale tady opravdu záleží na tom, jak se na to koukáte. Nejhůře je na tom asi režie(kde je Honda?). Režie je naprosto nevýrazná, že ani nebudete věřit, že nějaká je. Zatímco Honda byl génius a Fukuda blázen,tenhle režisér je naprosto nevýrazný a jeho režie neslaná nemastná atd. Další kámen úrazu je hudba, která by si mohla podat ruku s režií(kde je Ifukube?). Dalším překvapivě slabým prvkem je samotná Godzilla. Sice z ní v černobílém filmu jde pořád strach, ale na plátně je jen chvilku a člověk na ní po filmu s klidným svědomím zapomene. Naopak si vzpomene na skvělého Angilase, jehož souboje s Godzillou jsou jedny z nejlepších v celé sérii a vrcholným bodem tohoto filmu. Hlavním prvkem Godzillí nevýraznosti je děj. Děj je úplně někde jinde, zabývá se především lidmi a Godzilla je zde prakticky zbytečná. A když je zbytečná Godzilla, pak film. NIcméně zas tak strašné jako tady píšu to není. Z Godzilly jde strach a ničení Tokia není tak hloupé jako v dalších dílech. Tento film bych shrnul výrokem "Slabší verze jedničky!"

Temný rytíř (2000) (seriál)

Některé díly byly mistrovské, jiné s dobrými triky a hrozným příběhem, některé s dechberoucími triky a hrozným příběhem a jiné úplně blbé. Je to průměrné,ale v mládí jsem to žral. PS: Bludný les Vlka raději kilometrovým obloukem obejděte i kdyby se tam konalo 10 slavností měsíců najednou.(-nemyslím to ve zlém)

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Říkal jsem si,že to nemůže být horší než 3-D a ono je to přeci jen horší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten žralok je tak směšný(!) a to jen kvůli neschopnosti jeho manipulátorů(vždyť mohl být dokonce i děsivý)!!! Ve všech čelistech jsem byl napjatý jak se to bude vyvíjet dál,ale tady ne. Místo aby měl žralok lidi v moci(zničená Orca,bezmocní jachtaři,tajemné hlubiny aquaparku),lidi žraloka nahánějí a ani omilem jim žralok nemůže na té velké lodi ublížit,tak jak se pak mám bát? Hrozné. A ten závěr je nejhorší ze všech čelistí a to ještě nepočítám toho nesmrtelného černocha. PS:Pápá žraloku,zase se uvidíme zítra.

Vetřelec ³ (1992) odpad!

Bože mě netrestej!!! Proč 71%? Co se vám na tom líbí? Možná bych ty dvě hvězdičky dal,ale tak vysoké hodnocení?! Dolů na 40% minimálně.

Vetřelci (1986)

Mariňáci do tohoooo!!!!! Kultovka jako hrom,čert vem jedničku-tohle nastartovalo příchod PCher atd. Proč to ten Fincher musel zkazit? Vždyť se to mohlo rozjíždět až k meziplanetární válce! Tímto dílem tedy moje alien sága končí.

Vetřelec (1979)

Vynikající po všech stránkách. Možná jen zdlouhavé.

Manituova bota (2001)

Jedna z nejlepších parodií všech dob. V tomto filmu je snad vtip v každém záběru! Fantastické!!!!!!!!

Godzilla, Ebira, Mosura: Nankai no daikettó (1966)

Nastala změna režiséra a kvalita šla rychle dolů. Chybí tady klasické Godzillý parametry (nasazení armády, rozšlapávání tančíků). Tempo je velmi pomalé až nudné. Připadá mi jako by se všichni při natáčení nudili. Ebira se tam mihne jen párkrát, Mosura pořád spí, herci jsou nudní a Godzilla taky vypadá jak v posledním tažení. Vytratila se její hravost z předchozích dílů, je pomalá a dokonce uprostřed filmu usne. Jedná se o hodně podprůměrný díl. Jediné co ho zachraňuje je, že tam nejsou záběry z předešlých dílů jako tomu je u pozdějších Fukudových filmů.

Batman a Robin (1997)

V tomto filmu nastala někde chyba.Nyní se jí pokusím najít. Triky a akce jsou asi nejlepší z batmanů.Ledová atmosféra skvěle mrazí v zádech než se oběví herci.Tohle vše je v pořádku.A teď herci. Všichni herci aniž nepředvádějí oscarové výkony jsou celkem sympatičtí,ale režisér měl ubrat některé postavy.Takhle se děj rozvětvuje do několika linií a mnoho důležitých postav zde kvůli tomu není propracováno.Vždyť si to vemte.Čtyři padouši,tři hrdinové,Alfred,Gordon,doktoři z Waynovi továrny z batmana navždy,kteří tady jsou u toho teleskopu,Julia Madison(která zde hraje pouze v pozadí a to by měla být hodně výrazná,protože to má být budoucí Batwoman),drbna Gerta a dokonce i ten pes zde má svou miniroli. Co se týče Arnieho,ten zde střílí hlášky jako v klasickém Arniefilmu,hraje docela dobře,ale má to háček. Jakmile mu není vidět do obličeje,hraje ho dublér(hlavně v osobních soubojích)což nechápu proč.To neumí dělat jako že mlátí? Vždyť už se to musel za ta léta u filmu naučit! V osobních soubojích však selhávají všichni herci.Prostě je pokaždé vidět že nemlátí,nebo při ráně schválně odskočí-to je ten největší problém batmana a robina!Ale když pominu tyhle neschopnosti herců v bojích,dobře jsem se bavil a tak ho nebudu úplně zavrhovat.