• Pohádka

Vesnice (2004)

Musím hodnotit jednoznačně kladně. Do detailu propracovaný příběh, hororové okamžiky a hustá pointa.

Warrior (2011)

Výborné, emocionální, prostě pecka.Hardy, Edgelton a Nolte byli suproví. Trošku to v těch soubojích připomínalo Rockyho nebo Krvavý sport, protože starší z bratrů byl vždycky hodně bit a nakonec vyhrál, takže dávám jen čtyři hvězdy. Bojovník rozhodně stojí za vidění.

Sametoví vrazi (2005)

Jeden z nejlepších českých filmů tohoto žánru. Proč toho nenatočíme více, na tomto snímku je vidět, že to jde. Film inspirovaný orlickými vraždami, natočeno hodně realisticky, výborný v té době ještě neznámý Dolanský.

Což takhle dát si špenát (1977)

Velké množství skvělých českých herců, hlášky, které nikdy neomrzí, výborný příběh. Komedie natočené v těchto letech měli svoje velké kouzlo at' je natočil, kdo chtěl.

Pelíšky (1999)

Skvělá komedie, klidně ji můžu vidět dvakrát do roka. Výborný Donutil a hlavně Jiří Kodet. Pro mě nejlepší český film natočený po revoluci.

Gangsteři (2007)

Nasilí, šukání, krev. Nic jiného v tomhle francouzském krimi nenajdete. Zaujala mě jedna věc - nenašel jsem postavu, které bych aspon' trošku fandil.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Tohle a pokračování Jak vythnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny? Tak možná flusnutí do ksichtu! Marně jsem hledal něco, čemu bych se zasmál. Možná tak dvojicí trotlů Nekonečný-Vojtek, kteří neměli hrát dva tatínky, ale možná tak tátu a mámu. Fakt odvar, jedna hvězda za Postráneckého s Holubovou.

Vy nám taky, šéfe! (2008) odpad!

Zbytečná ztráta času na tohle koukat. Zbytečně vyhozený peníze za " komedii " . To se radši budu dívat z okna.

Krvavé stopy (2004) odpad!

Pane Bože, za co mě trestáš? Neuvěřitelná trapárna, je to doslova směšný. Prostě bez ladu a skladu.

T.M.A. (2009)

Bohužel neumíme točit žánr, jakým je horor. Nebyl to úplný odpad, to ne, ale chybělo mi tam víc napětí a hlavně ten konec byl takový odfláknutý. Jedna hvězda za hudbu a za občas hororovou atmosféru, ale to je k žánru "horor" hodně málo.