Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krimi
  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Pohádka

Recenze (1 042)

plakát

Národní házená (2022) (seriál) 

Po Okresním přeboru a Lajně další seriál se sportovním tématem, po dvou nejsledovanějších sportech je to ale o sportu, kterej sleduje opravdu málokdo. Kvalit dvou jmenovaných to proto logicky nedosahuje, ale je to celkem pohodová podívaná. Nakonec jsem přišel na chuť i Suchánkovi, jehož řvoucí výlevy mě v prvním díle celkem otrávily.

plakát

Karlos (2024) 

Nevím, kolik lidí v republice nezná jméno Vémola, ale jestli se někdo neznalej podívá na tenhle dokument, tak pochybuju, že se stane jeho fanouškem. Já Vémolu jako člověka nemusím, jako sportovce ho ale uznávám. Přesně to se mi i potvrdilo v tomhle snímku. Každopádně mi po zkouknutí Karlose zůstalo stejně nezodpovězených otázek, který jsem měl před ním. Oceňuju ale, že jsou tady ukázaný i všechny kontroverzní momenty jeho života a nesnaží se ho ukázat jen jako super otce, výbornýho sportovce a milovníka zvířat. Většina jeho soupeřů by podle mě neměla koule takovejhle dokument pustit ven a sestříhalo by se to jen na kladný věci.

plakát

Válka policajtů (2024) 

Ten název filmu je hodně zavádějící a po konci jsem ho už vůbec nepochopil, ale i přes neskutečně dlouhou stopáž mě to bavilo a dávám za tohle slovákům palec nahoru. 65%.

plakát

Sleeping Dogs (2024) 

Pomalejší tempo téhle kriminálky není ani nějak na škodu, aspoň si všechny informace, kterejch je fakt dost, sesumírujete v hlavě. Závěr mě nijak nepřekvapil, přesně takhle jsem si přál, aby to skončilo, protože to byla nejuspokojivější varianta.

plakát

Opičí muž (2024) 

Občas je to trochu nadsazený, ale mě ty akční scény, který jsou i celkem brutální, bavily. Poslední půlhodina je takovej mix Johna Wicka s Killem Billem. Za mě dobrý, co mě akorát místy sralo, byla kamera. 70%.

plakát

Vedlejší produkt (2024) (seriál) 

Já vůl jsem se po druhé epizodě podíval na obsazení celé mini série a protože jsem tam uviděl velice známýho herce, kterej ještě nebyl v záběru, tak mi bylo jasný, kdo bude vrahem. Nestalo se mi to poprvý, budu si na to muset dávat pozor. Jinak na naše poměry zdařílá věc, je znát, že Bebjak má už s natáčením kriminálek bohatý zkušenosti a dokázal to prodat i tady. Když pominu tu tiskovku skoro na konci, tak to bylo všechno strašně uvěřitelný. Obsazení parádní, zápletka taky. Na to, co dokáží naše TV vyprodukovat, je tohle nadprůměr.

plakát

Delirium (2018) 

Strašná slátanina, kdy člověk neví, čemu věřit a čemu ne. Chvílema to připomína Tajemný okno a myslel jsem si, že pointa filmu bude stejná, asi škoda, že to rejža viděl jinak. Ale určitě jsem viděl horší věci na podobný téma, tohle se i díky stopáži dalo nakonec přežít. 40%.

plakát

Šógun (2024) (seriál) 

Pro mě bylo v tomhle seriálu zásadní pochytit, jak se kdo jmenuje, abych věděl, o kom se vůbec mluví, takže jsem první dva díly hodně pauzoval a přetáčel, protože japonský jména mi nikdy nešly do hlavy. Potom to bylo v pohodě, ale rozhodně nesdílím nadšení v hodnocení s velkou většinou uživatelů. Knižní předlohu jsem nečetl, tak nemůžu posoudit, jak moc se seriál podobal knížce. První dva díly slibovaly velkou a dobrou podívanou, ale potom mi přišlo, že se nejzajímavější věci děly vždycky až na konci každýho dílu a už se to zase nedokázalo přenýst do toho dalšího. Zakončení bylo pro mě jedno velký zklamání, asi došly prachy na natočení velkýho finále a konec prostě za mě vyšuměl do ztracena. Kdo má rád japonskou kulturu a historický filmy, přijde si určitě na svý. Já oceňuju vizuální stránku, to bylo na jedničku, ale ten příběh, kde je víc intrik a politiky než je zdrávo, mě nechal chladným. 65%.

plakát

Temné chvíle (2021) odpad!

Bože, to je ale ukrutná sračka. Přesně tuhle větu pronese dvě minuty před závěrečnýma titulkama hlavní záporák. Vystihl tím přesně celý film. Já ani po jeho skončení nevím, o co přesně tam mělo jít. Ta banda zoufalců, co se snažila vypátrat jakýhosi sériovýho vraha by nevypátrala ani ukradení poklic od auta. Podle toho taky dopadl tenhle mexickej “thriller”.

plakát

Land of Bad (2024) 

Během filmu jsem měl asi třikrát pocit, že jsem ho už viděl. Hodně podobný scény a zápletka jako u jinejch snímků, takže nic novýho, akorát tady přibyly drony a jejich ovládání. Dalo se z toho uvařit víc.