• Pohádka

Toman (2018)

Pro mě prakticky skoro stejně nezáživný film jako Masaryk, s dvěma rozdíly. Za prvý, o osobě Tomana jsem nevěděl skoro nic, za druhý, Trojanovo podání Tomana mi přišlo zajímavější než Ševčíkovo podání Masaryka. 50%.

Rapl - Ahoy Sázavo (2019) (epizoda)

Konečně díl v druhé sérii bez nějakejch multi-kulti pičovin, dobrej případ, kterej ale totálně degradujou scény z věznice, který jsou místama komický.

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Z druhé série Temného případu se vytratila mysterioznost těch sérií ostatních, zato přibylo daleko víc akce. První tři díly jsou místy i trošku zmatek a musel jsem si některý scény a dialogy pustit znova, protože těch jmen a postav bylo až moc, ale od dalšího dílu až do konce se kvalita vyšvihla zase do červenejch čísel. I když hodnotím druhou sérii jako nejslabší ze všech tří, za propracovaný scénář a jak jinak za super výběr herců si prostě nezaslouží horší hodnocení než čtyři hvězdy. 70%.

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Bezkonkurenční atmosféra doplněná skvělou hereckou dvojicí detektivů. Vyšetřování, zvraty, vyvíjející se vztah dvou hlavních postav, jejich osobní životy, to všechno smrsknout do osmi hodinových dílů, aniž by tím utrpěla kvalita, to je kumšt. 85%

Specialisté - V rouše beránčím (2019) (epizoda) odpad!

Švestka ze dvou metrů dvakrát po sobě netrefí protivníka ? Tohle bylo seriálový kriminalistický porno !

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

Horší než první série, lepší než druhá. Baví mě to vyprávění ve třech časovejch rovinách, aby divák musel přemejšlet. Byl jsem trochu zklamanej z posledního dílu, ale jinak si tenhle seriál i po třech sériích drží jasnej nadstandard. Třetí série za 80%.

MOST! (2019) (seriál)

Spojení Prušinovský-Kolečko mě baví už delší dobu, takže jsem ani nečekal nic jinýho.

Halloween (2018)

Michael Myers po stopadesáté. Už si ani nepamatuju, kolik Halloweenů bylo natočených a kolikrát Mike utekl. Ale pro tenhle horor jsem měl vždycky slabost a pro Myerse taky. Ten totiž co slíbí, to doručí. I v tomhle pokračování co chtěl, to udělal a se svýma oběťma se vůbec nepáral. Ostatní vrazi ze slasher hororů působí oproti Myersovi až směšně. Začátek s tou návštěvou v léčebně byl famózní, navodilo to dobrou atmosféru, potom už klasika - útěk, Mikeovy blikance a hromada mrtvol, kdy už v několika případech byly vidět jen samotný těla, jinak by film musel trvat snad tři hodiny. 65%.

Rapl - Bubáci (2019) (epizoda) odpad!

Druhá série už je fakt nekoukatelná. Tenhle díl jenom zapadl do mozaiky. Začalo to dílem o hooligans, kde snad i laik musel kroutit hlavou, kolik nesmyslů se vešlo do padesáti minut, pokračovalo nevysvětlitelným napravením cikorek, kteří na konci čtvrtýho dílu vrátili sami od sebe peníze patologovi a tedˇ už se do toho zamíchali i běženci. Co nás čeká dál, že by ČT vydala Pachlovi rozkaz, že musí zakomponovat do seriálu i muslimáky ? Necháme se překvapit, ale nedivil bych se. K dnešnímu dílu snad jen tolik, že jsem nepobral, že Rohan chodí do basy za Želijkem, komunikují spolu každej jiným jazykem, perfektně si pokecají, aby si následně Rohan při nainstalování odposlechu nechal sehnat slovník, protože tomu nerozumí. Asi mu tentokrát chyběl chlast, kterýho konzumuje v každým dílu dost, samozřejmě ve službě. Policie nesežene za několik dní žádnýho překladatele, takže běžencům musí překládat obsluha gyrosu, vlastně kebabu...Slepičková nosí arabským dětem plyšáky, Kuneš si chodí s podezřením na virový onemocnění mezi lidi a Lupínkova manželka, která tak miluje svoje děti, opustí svýho muže a na děcka se vysere. To že jejího milence "hraje" dement Bejr je už jenom známka toho, jak tenhle seriál oproti první sérii upadl.