andrew88

andrew88

Ondra Barcuch

okres Zlín

5 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Máma (TV seriál) (2013)

  Sitkom Máma je prostě pecka. Soužití abstinujících alkoholiček, protloukání se vztahy a shitským zaměstnáním, problémy s dětmi a mezi sebou....A těch skvělých hlášek, co tam je. Anna Faris je skvělá komediální herečka a zjistil jsem, že rozhodně Allison Janney. Christy: "While other mothers were cooking dinner, you were cooking meth."

 • poster

  Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

  Kultovní seriál 90. let...a taky jediný seriál s upírskou tématikou, který za něco stál! Průkopník...

 • poster

  Sex ve městě (TV seriál) (1998)

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Seriál, na který se můžu dívat pořád a pořád dokola =) a je to jediný seriál, jehož český dabing je mnohem lepší než v originálním znění a to už je co říct!!!!

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  K tomuto seriálu snad ani nemám co dodat, naprosto perfektní, jedinou chybou je, že už skončil..

 • poster

  Will a Grace (TV seriál) (1998)

  Jeden z nejlepších sitcomů, který je plný úžasných a vtipných hlášek. Herecké výkony jsou naprosto bravurní a o úspěšnosti seriálu svědčí jeho 8 sérií. Nejvíc mně dokáže pobavit ochlastaná Karen Walker, jejíž humor je většinou postavený na absurditě nebo spojení protikladů a taky její pisklavý hlas sám o sobě je vtipný =) Pokud si nechcete seriál zprotivit, tak se nedívejte na český dabing, je to katastrofa a spousta vtipů se nedá díky mizernému překladu pochopit a máte pocit, že se dívate na dvacet minut něčeho, co nemá hlavu ani patu a přitom opak je pravdou!!! Karen: "Oh honey, I'd love to come...but i don't want to" Karen: "If you ever need someone to drink with, I’ll drink with you. If you ever need a shoulder to cry on, I’ll drink with you. I guess what I’m trying to say is: I love to drink!" Aktualizace: po 11ti letech začala 9.série - můj život má nový směr :)

 • poster

  Čarodějky (TV seriál) (1998)

  Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Vyrostl jsem na něm a občas si ho pustím i teď. Pouze originální znění - dabovaná verze (kromě 1.série pod vedením TV Nova) je fakt sh*t! Každopádně nápad o třech sestrách, které zdědí knihu stínů a nadpřirozenou moc na konci 20. století v uspěchané době, kdy mají samy problémy s prací či vztahy, je brilantní. Většina episod je tajemných až děsivých, některé jsou spíše komediální. V seriálu se objevuje spousta dobrých hlášek i scének, v překladu a dabingu však většinou zaniknou, a proto můžete mít pocit, že nějak nechápete situaci....proto ještě jednou jen v ANGLIČTINĚ =) Když to shrnu a pominu některé slabé díly ze 6. a 7. série, tak je seriál moc povedený a zaslouží si mých 5*.

 • poster

  American Horror Story (TV seriál) (2011)

 • poster

  Zlá krev (TV seriál) (2017)

 • poster

  American Crime Story (TV seriál) (2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace