Paranormal Activity 4 (2012)

za pěknou blondýnu dvě hvězdy.. jinak slabé , bez námětu a vše ohrané ..

Grave Encounters 2 (2012) odpad!

Totální kravina... snad není ani možný .. zlatá jednička...

Černobylské deníky (2012)

+ originální nápad, boužel nedokončen , + prsatá blodána proto dávám dvě hvězdy, jinak jsem čekal víc !!!!!

Projekt X (2012)

pařba, songy suprový, jinak nic víc než kalbu náctiletých bych v tom nehledal..

Hrůza v Connecticutu (2009)

hlavní herečka mamina a její dcerka kočky ! Hudba ujde námět ujde lekačky jsou dobré hlavní herec otec- špatný ... celkový dojem : není to špatný film, boužel typický horor nový dům, problémy duchové, zápletka, vyřešení, bubuu 60 %

Záhada Blair Witch (1999)

opravdou mi je záhadou proč hlavní herečka tak ukrutně řvala, a čeho se divák má tedy bát ?

Temný rytíř povstal (2012)

Včera jsem zavítal na premiéru.. nemohl jsem se dočkat .. pár měsíců .. doporučuji se kouknout na batman začíná, a temný rytíř.. navazuje informacema a jménama,... film je supr supr .. akce, hudba, příběh, zápletky.. prostě nečekáte jak to skončí... Bane je asi tak 3 krát silnější jak batman a je to prostě znát.. dostane ;)

Klíč (2005)

Film měl na začátku slušně našlápnuto, hudba se mi k hororu moc nehodila, moc strašidelných ani napínavých scén nebylo, zajímavý konec, průměr 6/10 ..

Prometheus (2012)

Tak, před chvílí jsem se vrátil z kina, těšil jsem se na tento film velmi dlouho z důvodů že vetřelce apod. snímky mám velmi rád, což Ridley Scott natočil suprově, + mě nadchly trailery , upoutávky a spousta keců kolem filmu. Boužel, trailer ukazuje jen to nejlepší + suprová hudba traileru to tak ve filmu boužel není, filmu toho chybělo velmi hodně , začátek jak skočí stvořitel ze skály jsem vůbec nepochopil , že ve vajíčka jsou vajíčka to se sppojí muž a žena , žena porodí spíš vyleze chobotnice ta chobotnice oplodní člověka a je z toho vetřelec to prostě málo kdo pochopí, pak že jsou tam další chobotničky jsou napadají lidi atd, prostě hrozně nepřehledný snímek, o vetřelci skoro nic, jako vím, že to měl být prequel , ale nic moc, android David by to mohl vysvětlit když to všechno chápe , :) hudba strašná, akce minimální , digitálně je to hezky udělané .. hodnocení tak 65 % a to jsem velmi hodnej, snímek se nyvdařil , budete odcházet a místo odpovědí se budete víc a víc ptát, třeba proč nás stvořitelé stvořili když nás pak chtějí zabít ? nebo kam utíkali viz video v jeskyni , nebo co ej zabilo ? nebo proč používají vajíčka ? je to nesmyslné !!!!!!