Žena v černém (2012)

velmi dobrá atmosféra filmu .. nené to ten typický americký horor, anglická atmosféra je supr, jinak nějak nepřekvapí je tam pár lekaček a pár mrazivých scén a dialogů. nečekal jsem, že harry potter bude i v jiném žánru tak dobrý. určitě stojí za shlédnutí

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

každý díl je originální, nezklame je to supr seriál :)

Thor (2011)

pohádka pro dospělé... bez N. Portman to nemá ani cenu.. marvel slabší film

Kajínek (2010)

Vytvořit film o jednom z nejznámějších českých. věznů J. kájínka chtělo to pořádnou dávku odvahy a informací. na český výtvor je to výborně udělané akce , hudba, rozhovory, odcházel jsem z kina a měl jsem hlavu plných otázek , o tuto kauzu jsem se dřív zajímal, a kdo by Kájínka neznal že ? .. Samozřejmě podle pravdy to není, aby se dal udělat kvalitní akční film, tak akce navíc neuškodí. Boužel z Kájínka dělají nevinného člověka, a hodně lidí se po filmu začalo bouřit a chtěli Jirku vidět na svobodě. ale je to hezká akční podívaná a nad vrahem a vinou či nevinnou se člověk zamyslí, jak je film natočen tak to chodí.. korupce, politika, atd.. nejde jen o Kájínka. :)

Zombieland (2009)

Co se týče tématiky o zombích , je toho více a více .. seriály, filmy , u tutoho filmu mi chyběl pořádnej nápad , pořádnej příběh a jestli je to napůl horor a komedie , u jedinný scénky jsem se zasmál jak střelil Billa Murraye . zachránila to jedině krásná herečka a sladkou pusinku nakonec. občas ve filmu zazněla pěkná hudba. toť vše. podprůměr .